Vystavování na Hannover Messe 2023 s dotací CzechTrade

Tradiční strojírenský veletrh Hannover Messe proběhne od 17. do 21. dubna 2023 v Hannoveru. Tento veletrh je velkou příležitostí také pro české firmy, nabízející produkty a řešení v oblastech strojírenství, elektrotechniky, digitalizace, automatizace či energetiky. Veletrh je pro ně je tím správným místem, jak se představit mezinárodnímu publiku.

K účasti se mohou přihlásit až do konce prosince. Malé a střední podniky (MSP) mohou na svou účast čerpat přes agenturu CzechTrade dotaci z projektu NOVUMM. Dotace činí 80 tis. Kč na způsobilé výdaje a vystavující podnik musí sám vynaložit 50 % nákladů.

Na veletrhu je pod záštitnou agentury CzechTrade organizována společná expozice. Malé a střední firmy se mohou buď přihlásit ke společné účasti nebo čerpat dotaci na samostatný firemní stánek. Kdo by chtěl využít této příležitosti, ten by neměl váhat a kontaktovat zástupce pořadatele Deutsche Messe v ČR, paní Naďu Lichte ze společnosti PROveletrhy, info@proveletrhy.cz.

V čem bude veletrh Hannover Messe 2023 speciální? V souladu se sloganem „Průmyslová transformace – přinášíme změnu“ (Industrial Transformation – Making the Difference) ukáží podniky, jaké změny může průmysl prosadit, aby došlo k výraznému snížení emisí CO2 ve velkém měřítku.

Změna klimatu, nedostatek energie, narušené dodavatelské řetězce – to jsou jen některé z výzev, kterým dnes společnost a hospodářství čelí. Tyto výzvy mají jedno společné: K jejich zvládnutí jsou nezbytné vyspělé technologie a inovativní průmyslová řešení.

Veletrh Hannover Messe ukáže ucelený obraz technických možností současného průmyslu – od digitalizace složitých výrobních procesů a využití vodíku k provozu celých výrobních zařízení až po použití softwaru k evidenci a snižování emisí CO2.

Vystavovat bude více než 4 000 společností z celého světa. Přidejte se k nim a představte své inovace na Hannover Messe 2023.

V případě dotazů k veletrhu, k cenovým podmínkám účasti, k dotaci či jiným tématům k veletrhu Hannover Messe kontaktujte zástupce pořadatele Deutsche Messe v ČR paní Naďu Lichte ze společnosti PROveletrhy, info@proveletrhy.cz.

 

(PROveletrhy)