Aktuální vydání

celé číslo

07

2020

Řízení distribučních soustav a chytrá města

Měření a monitorování prostředí v budovách a venkovním prostředí

celé číslo

Volné vstupenky na Hannover Messe 2020

Čtenáři časopisu Automa jsou zváni k návštěvě veletrhu Hannover Messe 2020 (20. až 24. dubna 2020). Volné vstupenky si mohou stáhnout na odkazu:

https://www.hannovermesse.de/ticketregistration?Ue4vp. Kliknutím na odkaz se zájemci o vstupenku dostanou přímo k registračnímu formuláři, přes který si elektronické vstupenky (eTickets) zaregistrují a aktivují.

Za hlavní téma byla vyhlášena průmyslová transformace (Industrial Transformation). Hnacími motory této transformace jsou digitalizace, individualizace a ochrana klimatu. Na stáncích se ukáží také příležitosti, které přinášejí změny v poptávce plynoucí z rostoucího povědomí o ochraně klimatu. Součástí agendy veletrhu Hannnover Messe jsou témata jako Průmysl 4.0, Logistika 4.0, umělá inteligence, 5G a emisně neutrální výroba stejně jako řešení pro lehké konstrukce nebo další vývoj elektropohonů.

Mezi šesti tisíci vystavujícími firmami jsou ABB, Amazon Web Services, Arburg, Beckhoff, Bosch Rexroth, Cisco, Dematic, Endress+Hauser, Festo, Fraunhofer, Harting, IBG, IBM, ifm, igus, Kawasaki, Knapp, Lapp, Lenze, Microsoft, Mitsubishi, Phoenix Contact, Pepperl+Fuchs, Rittal, SAP, Schaeffler, Schneider Electric, Schunk, SEW-EURODRIVE, SICK, Siemens, Software AG, Still, Toyota Materials Handling, Wago, Weidmüller nebo Yaskawa.

 (ev)