Aktuální vydání

celé číslo

08

2021

Digitální transformace a konvergence provozních, informačních a inženýrských systémů

Výzkum, vývoj a vzdělávání v automatizaci

celé číslo

Veletrh Vision se vrací domů do Stuttgartu

Ve dnech 5. až 7. října se ve Stuttgartu uskuteční přední světový veletrh strojového vidění Vision 2021. Také letos nabídne podnětná setkání předních odborníků z oboru a jedinečný přehled o nových produktech a službách pro zpracování obrazu. Více než 250 firem, které se dosud rozhodly prezentovat na veletrhu Vision, to vidí jednoznačně. „Je důležité, aby se Vision 2021 uskutečnil. Po vynucené přestávce můžeme my, vystavovatelé, společně s Messe Stuttgart vyslat pozitivní signál pro mezinárodní trh a ekonomiku a ukázat, že toto odvětví je ohledně budoucnosti optimistické,“ říká Alexander van der Lof, generální ředitel TKH Group. „Osobní setkání na veletrzích jsou a zůstanou nesmírně důležitá. Proto je veletrh Vision 2021 nepostradatelnou platformou,“ ujišťuje Martin Grzymek, Sales Manager Europe ve společnosti Teledyne.

 

Více výměny zkušeností, více inovací, více trendů

Mnoho firem využilo čas k implementaci nových technologických trendů a vývoji nových produktů. Návštěvníci dostanou nejaktuálnější informace z první ruky.

Kromě nejnovějších technických trendů bude veletrh odrážet také dynamiku trhu: na jedné straně se návštěvníci setkávají s novými hráči na trhu, na druhé straně uvidí nové konstelace společností, které vznikly díky fúzím a akvizicím na trhu, jako jsou např. TKH Vision Group nebo Teledyne. „Veletrh Vision je tím správným místem a časem pro představení skupiny TKH Vision Group jako zastřešující značky společností skupiny TKH,“ vysvětluje Alexander van der Lof. Při prvním společném vystoupení všech sedmi společností TKH Vision plánuje skupina TKH představit širokou škálu produktů pro nejrozmanitější technologie zpracování obrazu. Také firma Teledyne představí vertikálně integrovanou nabídku průmyslových a vědeckých zobrazovacích technologií na světě: vestavné vidění s umělou inteligencí, vysoce výkonné 1D a 2D kamery, nechlazené termokamery a četné senzorové platformy.

Tradičně silná je i účast malých firem a start-upů. Kromě společného stánku sponzorovaného spolkovým ministerstvem hospodářství a energetiky pro mladé inovativní společnosti z Německa přinášejí nové přístupy a impulsy také účastníci programu Vision Start-up World. Veletrh pro ně není jen příležitostí předvést svou nabídku a prezentovat se před případnými investory, ale také diskutovat se svými stávajícími a potenciálními zákazníky o jejich potřebách.

(ed)