Aktuální vydání

celé číslo

01

2024

Automatizace skladování, logistiky a manipulace s materiálem

Programovatelné automaty, průmyslové počítače, jednotky I/O, bezpečnostní systémy

celé číslo

Tradiční Open House firmy Profika se zaměří robotiku a automatizaci

Zajímáte se o možnost, jak zefektivnit svůj provoz? Jestliže uvažujete nad automatizací, robotizací, popřípadě plánujete koupit nový CNC stroj, navštivte Open House společnosti Profika. Tradiční česká firma i letos vystaví obráběcí stroje jihokorejských značek Hyundai WIA a Hanwha Precision Machinery, nabídne nezávislé odborné konzultace, ukázky řešení pro automatizaci a doprovodný program. Odborníci z představí robotické buňky vyvinuté ve firmě Profika a pomohou s rozhodnutím, zda se robotizace hodí právě pro podnikání účastníků. Svůj showroom v Benátkách nad Jizerou otevře Profika zájemcům 30. května.

Obr. 1 Tradiční Open House láká zájemce už řadu let

Nákup CNC strojů často představuje pro firmy významnou investici, jejíž návratnost si musí velmi dobře spočítat. Je proto pro ně důležité shromáždit co nejvíce kvalitních informací. „Náš Open House je otevřený i potenciálním zájemcům o nákup technologií. Víme, že firmy s pořízením techniky často váhají, netuší, jaký stroj se hodí pro jejich konkrétní provoz, jaký zvolit řídicí systém, popřípadě tápají ohledně financování. Během Open House jsou jim k dispozici naši experti, kteří jim poradí, informují je o všech aspektech takové volby a konzultují s nimi vše, co zájemce zajímá. A to vše v neformální a přátelské atmosféře,“ zve Jakub Kaufman ze společnosti Profika.

Letos se akce mírně více zaměří i na řešení pro robotizaci a automatizaci. Poptávka po těchto technologiích stoupá i v reakci na situaci na trhu práce, kde již roky panuje nedostatek pracovníků. K vidění tak budou robotické stanice Robostack a expert na robotiku pomůže zájemcům spočítat, zda se právě jejich firmě vyplatí jít touto cestou.

Obr. 2. Profika představí robotické buňky vyvinuté ve firmě

Ideální akce pro zájemce o CNC stroje

Profika je výhradním dealerem technologií Hyundai WIA a Hanwha Precision Machinery pro český a slovenský trh. Přímo na místě bude možné si prohlédnout celou řadu CNC strojů. Představeno mimo jiné i nové soustružnické centrum SE2200LMS s poháněnými nástroji a protivřetenem se zvýšenou dynamikou a stálou a výrobně bezpečnou přesností. Neváhejte se zeptat na cokoliv, co vás zajímá – firma poskytuje kompletní služby od pomoci s výběrem vhodného stroje přes konzultace ohledně financování až po dodání technologie, vyškolení personálu a pravidelný servis. Takový kompletní balíček šetří klientům čas, peníze, a bonusem je jasná zodpovědnost jedné dodavatelské firmy. Odpadají tak spory v případech, kdy je do dodání, servisu a školení zapojeno více společností. Konzultace s Profikou jsou zcela nezávazné, využijte tak možnosti nechat si cokoliv popsat a vysvětlit.

 Konzultace i ukázky techniky

Poradenství s experty společnosti Profika doplní ukázky techniky, a to jak technologií pro obrábění, tak i řešení pro robotizaci a automatizaci. Samozřejmostí je dobré jídlo i pití po celý den a příjemná živá hudba.

Obr. 3. Experti z Profiky ochotně zodpoví vaše otázky

Kdy: úterý 30. května 2023 od 9 do 16 hodin

Kde: Průmyslová 1006, Benátky nad Jizerou

Účast je možné potvrdit na e-mailu tlamichova@profika.cz či prostřednictvím kontaktního formuláře.

(Profika)