Aktuální vydání

celé číslo

03

2021

Digitální transformace, chytrá výroba, digitální dvojčata

Komunikační sítě, IIoT, kybernetická bezpečnost

celé číslo

Snadný výběr přístrojů na stránkách endress.com

Stále více měřicích přístrojů od společnosti Endress+Hauser je objednáváno on-line. Za prvních pět měsíců roku 2020 se objem příchozích objednávek přes stránky endress.com téměř zdvojnásobil. Společnost E+H chce usnadnit a urychlit vyhledávání a objednávání produktů, a proto zavedla novou strukturu produktů FLEX, optimalizovala elektronické obchodování a sloučila globální portál E-direct se stránkami endress.com.

Obr. 1. V nové struktuře produktů FLEX si zákazníci snadno vyberou měřicí přistroj podle svých potřeb

„Sloučením obou obchodů a zavedením několika inovací na stránkách endress.com zákazníkům ještě více usnadňujeme realizovat obchody s námi digitální cestou,“ uvádí Nikolaus Krüger, vedoucí obchodu skupiny Endress+Hauser. Zatímco portál E-direct byl navržen pro jednoduché produkty určené pro základní měření, stránky endress.com nabízejí celé portfolio společnosti Endress+Hauser.

Koncem roku 2020 byl portál E-direct převeden pod ucelené stránky endress.com a nyní je celá nabídka k dispozici přehledně on-line na jednom místě. Tím odpadne přecházení mezi obchody a zákaznickými účty. Na stránkách endress.com byla zavedena nová struktura produktů, FLEX. Tato funkce doplňuje stávající volitelné možnosti výběru a rozčleňuje portfolio měřicích přístrojů Endress+Hauser do čtyř oblastí podle potřeb zákazníka.

  • Základní –obsahuje základní produkty, které lze snadno vybírat, instalovat a provozovat.
  • Odlehčená verze – zde se nacházejí spolehlivé a robustní přístroje určené k výkonnému řízení klíčových procesů.
  • Rozšířená oblast zahrnuje veškerou inovativní techniku na optimalizaci procesů.
  • Xpert – oblast specializovaných produktů pro náročné aplikace. 

„Nabídka FLEX našim zákazníkům dále usnadňuje vyhledávání vhodných produktů pro jejich individuální potřeby,“ říká Nikolaus Krüger.

Nejjednodušší navigace pro zákazníky

Oblast e-comerce na stránkách endress.com byla rozšířena o užitečné funkce, které zákazníkům usnadňují využívání stránek. Po přihlášení mohou zákazníci nyní používat svůj účet Můj Endress+Hauser ke snadnější správě všech svých aktivit, jako např. nabídek a objednávek produktů. Dále byla optimalizována struktura účtu, nákupního košíku a postupu dokončení objednávek. Pokročilé sledování objednávek poskytuje úplný přehled. Zákazníci si mohou nově zobrazit si stav svých objednávek kdykoli a na jakémkoli koncovém zařízení.