Aktuální vydání

celé číslo

12

2020

Systémy DCS pro kontinuální a dávkové výrobní procesy

Provozní analytická technika

celé číslo

Snadný výběr přístrojů na stránkách endress.com

Stále více měřicích přístrojů od společnosti Endress+Hauser je objednáváno on-line. Za prvních pět měsíců roku 2020 se objem příchozích objednávek přes stránky endress.com téměř zdvojnásobil. Společnost E+H chce usnadnit a urychlit vyhledávání a objednávání produktů, a proto zavedla novou strukturu produktů FLEX, optimalizovala elektronické obchodování a sloučila globální portál E-direct se stránkami endress.com.

Obr. 1. V nové struktuře produktů FLEX si zákazníci snadno vyberou měřicí přistroj podle svých potřeb

„Sloučením obou obchodů a zavedením několika inovací na stránkách endress.com zákazníkům ještě více usnadňujeme realizovat obchody s námi digitální cestou,“ uvádí Nikolaus Krüger, vedoucí obchodu skupiny Endress+Hauser. Zatímco portál E-direct byl navržen pro jednoduché produkty určené pro základní měření, stránky endress.com nabízejí celé portfolio společnosti Endress+Hauser.

Koncem roku 2020 byl portál E-direct převeden pod ucelené stránky endress.com a nyní je celá nabídka k dispozici přehledně on-line na jednom místě. Tím odpadne přecházení mezi obchody a zákaznickými účty. Na stránkách endress.com byla zavedena nová struktura produktů, FLEX. Tato funkce doplňuje stávající volitelné možnosti výběru a rozčleňuje portfolio měřicích přístrojů Endress+Hauser do čtyř oblastí podle potřeb zákazníka.

  • Základní –obsahuje základní produkty, které lze snadno vybírat, instalovat a provozovat.
  • Odlehčená verze – zde se nacházejí spolehlivé a robustní přístroje určené k výkonnému řízení klíčových procesů.
  • Rozšířená oblast zahrnuje veškerou inovativní techniku na optimalizaci procesů.
  • Xpert – oblast specializovaných produktů pro náročné aplikace. 

„Nabídka FLEX našim zákazníkům dále usnadňuje vyhledávání vhodných produktů pro jejich individuální potřeby,“ říká Nikolaus Krüger.

Nejjednodušší navigace pro zákazníky

Oblast e-comerce na stránkách endress.com byla rozšířena o užitečné funkce, které zákazníkům usnadňují využívání stránek. Po přihlášení mohou zákazníci nyní používat svůj účet Můj Endress+Hauser ke snadnější správě všech svých aktivit, jako např. nabídek a objednávek produktů. Dále byla optimalizována struktura účtu, nákupního košíku a postupu dokončení objednávek. Pokročilé sledování objednávek poskytuje úplný přehled. Zákazníci si mohou nově zobrazit si stav svých objednávek kdykoli a na jakémkoli koncovém zařízení.