Aktuální vydání

celé číslo

02

2021

Systémy pro řízení vodárenských sítí a ČOV

Hladinoměry

celé číslo

Sensor+Test 2021: skutečný, virtuální a hybridní

Odborníci na snímací a měřicí techniku se v roce 2020 nemohli sejít na veletrhu Sensor+Test kvůli opatřením proti šíření nemoci Covid-9. Tým pořadatele AMA Service již chystá příští ročník, který má proběhnout na výstavišti v Norimberku ve dnech 4. až 6. května 2021. Vedle skutečného veletrhu jsou připravovány také virtuální a hybridní možnosti vystavování a chystá se také zcela nová digitální výstavní oblast (Digital Area).

Zvýrazněným tématem bude snímací a měřicí technika pro monitorování stavu. Toto téma bylo připraveno již na Sensor+Test 2020 a setkalo vystavovatelé o něj měli velký zájem. Zajímavý program byl připraven i pro přednáškové fórum zaměřené na monitorování stavu.

Obr. 1. Je otázkou, jestli bude možné, aby byly vystavovatelé a návštěvníci veletrhu Sensor+Test 2021 v osobním kontaktu

Významnou akcí veletrhu Sensor+Test 2021 bude první ročník konference SMSI (Sensor and Measurement Science International Conference), která má být zahájena den před začátkem veletrhu Sensor+Test: Při zahájení budou také představeni vítězové soutěže AMA Innovation Award.

„Přizpůsobíme Sensor+Test jakýmkoli podmínkám, a přitom zajistíme, aby vystavovatelé i návštěvníci byli s třídenním veletrhem spokojeni,“ říká Holger Bödeker, ředitel AMA Service.

Veletrh Sensor+Test se rozšíří do digitálního světa a bude založen na třech formách:

-             skutečné: vystavovatelé a návštěvníci budou na výstavišti v osobním kontaktu,

-             virtuální: celoroční nepřetržitá digitální komunikace mezi vystavovateli a návštěvníky zahájená v roce 2020,

-             hybridní: přímí účastníci veletrhu Sensor+Test 2021 budou mít možnost vzájemně komunikovat v digitálním prostoru na internetu.

Objednáním stánku je vystavovatel automaticky zařazen do virtuálního veletrhu. Veletrhu se tedy zúčastní jak přímí návštěvníci a vystavovatelé v Norimberku, i tak digitální účastníci z celého světa. Digitální prezentace bude neustále dostupná až do konce roku 2021.

Navíc se chystá nová digitální výstavní oblast (Digital Area): www.sensor-test.de/direct/digitalarea. V Digitální oblasti se mohou firmy zájemcům prezentovat mnoha způsoby – v multimediálních prezentacích nových výrobků či prostřednictvím textových diskusí nebo videochatů s návštěvníky veletrhu nebo pomocí přednášek a diskusních fór.

Cílem je využít všech dostupných komunikačním a prezentačních prostředků k tomu, aby nebyly přerušeny vztahy mezi vystavovateli, vědci a návštěvníky navzdory současné pandemii nemoci Covid-9.

Další informace o četných příležitostech účastnit se veletrhu na www.sensor-test.com.

(ev)