Aktuální vydání

celé číslo

04

2024

Průmyslové roboty a automatizace výrobních a montážních linek

celé číslo

Schůzky na MSV v Brně zprostředkuje akce Kontrakt-Kontrakt

V rámci 64. mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně Regionální hospodářská komora Brno pořádá kooperační burzu Kontakt-Kontrakt. Jde o B2B akci, která vytváří ideální prostředí pro hledání nových příležitostí ke spolupráci. Zájemci se bezplatně zaregistrují na kk.rhkbrno.cz a vyplní kooperační profil. Registrační profily jsou následně zveřejněny v online katalogu, ve kterém si zapojení účastníci vybírají potenciální partnery. Ty pak mohou požádat o schůzku. Druhý účastník může schůzku buď přijmout, anebo odmítnout. Přijaté schůzky se uskuteční během MSV. Webový portál je velice jednoduchý a návodný. Ještě před veletrhem znají účastníci termíny schůzek.

Schůzky se následně uskuteční během konání akce ve dnech 10.–13. října 2023. Návštěvníkům veletrhu je pro schůzku vyhrazeno jednací místo (stoleček) ve speciální jednací expozici RHK Brno.

Vystavovatelé pak v případě zájmu mohou jednat přímo na svém stánku, kde mohou zájemcům názorně ukázat své produkty nebo řešení. Během čtyř dnů jsou firmy schopny absolvovat až 45 jednání, takže mohou efektivně využít čas strávený na veletrhu.

RHK Brno kooperační burzu v rámci aktivit sítě Enterprise Europe Network organizuje již po čtrnácté. V loňském roce se akce osobně účastnilo přes dvě stovky účastníků z 18 zemí světa a absolvovalo přes pět stovek jednání.

Podrobnosti jsou na https://cc-msv-2023.b2match.io/page-3961

 

                              (ev)