Aktuální vydání

celé číslo

05

2023

MSV 2023

celé číslo

Rockwell Automation představuje ROKLive EMEA 2022

Společnost Rockwell Automation pořádá ve dnech 24.–27. října ve švédském Göteborgu konferenci s doprovodnou výstavou ROKLive EMEA 2022. Akce je určena pro odborníky z oblastí provozu, údržby a inženýrských služeb a představí inteligentní zařízení, software, řešení a služby společnosti Rockwell Automation.

Obsahem akce budou inspirativní přednášky, technické prezentace a příležitosti k navazování kontaktů s odborníky z firmy Rockwell Automation a jejích partnerských firem.

Sachin Mathur, ředitel pro software a řízení společnosti Rockwell Automation v oblasti EMEA, řekl: „Letošní program je nabitý nejnovějšími trendy, jako jsou cloudová a SaaS řešení, analýza dat a řízení technologických provozů – všechny tvoří základ moderního výrobního systému Connected Enterprise a propojeného pracovního prostředí.“

Konference každý den začne inspirativní přednáškou o strategii a vizi digitální transformace. Dále budou na programu interaktivní schůzky zaměřené na průmyslovou transformaci a osvědčené postupy automatizace a digitalizace. Účastníci se budou moci učit od vedoucích výroby, odborníků z průmyslu a produktových manažerů a budou se moci zúčastnit podrobných technických školení, praktických laboratorních cvičení a interaktivních diskuzí.

Doprovodná výstava The Connected Enterprise Expo seznámí účastníky s inovacemi od společnosti Rockwell Automation a jejích partnerů v oblastech OT i IT. „Budeme představovat ukázky nových produktů, které budou na trh uvedeny v novém fiskálním roce, včetně nabídky našich řešení Kinetix a PowerFlex a našich senzorů, průmyslových komponent a distribuovaných I/O,“ říká Dirk Den Haese, ředitel pro inteligentní zařízení ve společnosti Rockwell Automation v oblasti EMEA.

Účastníci si mohou místo na akci zajistit na webové stránce https://www.rockwellautomation.com/en-gb/company/events/in-person-events/roklive/emea.html. S přednostní registrací získají 20% slevu z plné ceny vložného.

(ed)