Program akce ROKLive EMEA 2022 společnosti Rockwell Automation

Společnost Rockwell Automation oznámila úplný program své evropské akce ROKLive EMEA 2022, která se bude konat ve dnech 24.–27. října ve švédském Göteborgu a spojuje novinky v oblasti inteligentní výroby.

Během tří a půl dne setkávání a získávání informací a zkušeností se účastníci seznámí se všemi aspekty průmyslové transformace a rozvoje konceptu The Connected Enterprise.

Mezi potvrzené klíčové přednášky patří:

  • postavení společnosti Rockwell Automation na trhu EMEA – Susana Gonzalezová, regionální prezidentka, EMEA,
  • investice do výrobních systémů Connected Enterprise – Åsa Arvidssonová, regionální viceprezidentka, region North EMEA,
  • význam sítě partnerů PartnerNetwork – Johannes zu Eltz, viceprezident Global Market Access,
  • udržitelnost – Andrea Ruotolová, Global Head of Customer Sustainability,
  • jak vybudovat chytřejší, efektivnější, responzívnější a udržitelnější budoucnost ve výrobě: příběhy zákazníků – panel bude moderovat Ashkan Ashouriha, produktový obchodní manažer, IIoT a Digital Engineering, EMEA.

Na programu budou přednášky, praktické workshopy, technické ukázky a informační schůzky věnované možnostem nejlepšího využití řešení Rockwell Automation a jejích partnerů. Účastníci budou moci navštívit také výstavu Connected Enterprise Expo a k dispozici bude množství příležitostí pro budování kontaktů a spojení se se stovkami technicky orientovaných odborníků.

Letošní program přináší i novinku, kterou jsou přednášky Digital Transformation Super Session. Tyto přednášky jsou zaměřené na účastníky na rozhodovacích pozicích a nabízí pohled na to, jak mohou vedoucí pracovníci podpořit svou organizaci s cílem urychlit její rozvoj v oblastech, jako jsou edge-to-cloud, digitální design, prediktivní údržba a udržitelnost.

ROKLive EMEA 2022 se koná od 24. do 27. října v Gothia Towers ve švédském Göteborgu. Účastníci si mohou místo na akci zajistit na webové stránce https://www.rockwellautomation.com/en-gb/company/events/in-person-events/roklive/emea.html.

(ed)