MSV Tour: proč si projít veletrh společně?

Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně slibuje i v roce 2022 mnoho vystavovatelů, stejně jako mnoho hodin doprovodného programu. Účastníci možná váhají, jak skloubit návštěvu expozic s možností inspirovat se v další náplni. Pod sloganem „Zažít veletrh jinak“ přináší zajímavou možnost projekt MSV Tour, který skloubí oba prvky dohromady. 

Organizátoři komentovaných prohlídek z projektu #vseoprumyslu vytipovali několik expozic, kde zajistili odborníky připravené na hromadnou prohlídku. Odpadá tak nutnost čekat na pozornost někoho ze stánku a prodrat se v expozici k tomu zajímavému. Na každé zastávce čeká účastníky krátká přednáška. Návštěva veletrhu se tak propojí s konferenčními prvky.

Klíčovým prvkem veletrhu jsou nástroje moderní výroby. V aktuální nepřehledné situaci na trhu se znovu ukazuje, že úspěch firem může záviset na rychlosti reakce na nové podmínky. Vybrané expozice nabídnou inovativní řešení pro průmysl s důrazem na automatizaci, robotizaci i digitalizaci.

Účastníci komentovaných prohlídek postupně navštíví expozice firem Siemens, Beckhoff Automation, Fanuc, SolidVision, 3Dwiser, Bosch Rexroth, Compas automatizace či technologický ostrov pod záštitou Národního centra pro průmysl 4.0, který je společnou expozicí projektu RICAIP, České spořitelny a T-Mobile. To vše stihnou návštěvníci ve dvou hodinách od startu ve stánku společnosti Trade media International, která za projektem stojí.

Komentované prohlídky začínají každý den v 10 a 13 hodin a absolvovat je můžete po bezplatné registraci na www.msvtour.cz.

(ed)