Aktuální vydání

celé číslo

04

2024

Průmyslové roboty a automatizace výrobních a montážních linek

celé číslo

Konference ARaP 2023 se blíží

Konference ARaP 2023, v pořadí šestnáctá, se uskuteční 13. září 2023 na CIIRC ČVUT v Praze.

Zkratka ARaP vyjadřuje zaměření konference na problematiku automatizace, regulace (později také robotizace) a řízení technologických procesů.

Hlavním záměrem letošní konference bude zhodnocení dosavadního vývoje v oblastech, na něž se vždy orientovala. Automatizace uplatňující se při řízení procesů technické povahy je společným motivem i pro letošní poslední ročník. Důraz bude kladen také na současný stav a predikci dalšího vývoje automatizace. Zajímavé budou přednášky odborníků stěžejních firem, většinou tradičních účastníků minulých ročníků, které v uvedených oblastech dlouhodobě působí: ABB, Elcom, Festo, Humusoft, Sidat, SMC a ZAT.

Na stránce https://arap23.fai.utb.cz/index.php/program-konference/ najdete aktuální program konference. Je zde také záložka pro registraci.

Konference bude zakončena koncertem barokní hudby v podání souboru Academica Musica Zlinensis. Koncert se uskuteční 13. září v Penthausu CIIRC ČVUT od 18 hodin a mohou se ho zúčastnit nejen konferenční hosté, ale i další zájemci o klasickou hudbu, jen prosíme o registraci na redakce@automa.cz.

(Bk)