Aktuální vydání

celé číslo

11

2020

Systémy řízení výroby a výrobních podniků

Elektrické, pneumatické a hydraulické pohony

celé číslo

Hledá se start-up roku 2020 v oboru strojového vidění

Soutěž start-upů zaměřených na strojové vidění se pod názvem Digital Pitch Session for Start-ups uskuteční 11. listopadu 2020. Veletržní správa Messe Stuttgart připraví společně s VDMA Machine Vision a VDMA Startup-Machine digitální prostředí, v němž budou mít přihlášené firmy příležitost se představit a uvést, jaké jsou jejich přínosy. Cílem soutěže je inspirovat zavedené společnosti novými nápady „„Mladé společnosti přinášejí do svého odvětví dynamiku právě svými inovacemi: ať už jde o software v oblasti umělé inteligence a deep learning nebo nejnovější kamerové systémy či převratné systémy strojového vidění,“ říká Florian Niethammer, vedoucí veletrhu strojového vidění Vision, který se uskuteční od 5. do 7. října 2021 (www.messe-stuttgart.de/vision/).

Do soutěže se mohou nejpozději do 28. října přihlašovat nezávislé společnosti s inovativním obchodním modelem nebo vizionářským vývojem produktů, které byly založeny během posledních šesti let, mají maximálně 20 zaměstnanců a jejich roční obrat nepřesahuje 5 milionů EUR. Jednacím jazykem je angličtina. Odkaz pro registraci: startup-pitch.vision-messe.com.

Z přihlášených firem vybere odborná porota účastníky, které se budou prezentovat v soutěžním digitálním prostředí. Diváci pak určí nejlepší start-up roku 2020 – VISION Start-up 2020. Vítěz se bude moci bezplatně zúčastnit veletrhu VISION Start-Up World 2021 zdarma a bude uváděn v různých prezentačních materiálech VDMA.

 

(ev)