Aktuální vydání

celé číslo

05

2021

Perspektivy automatizace, umělá inteligence v automatizaci; prostředky automatizace v době lockdownu
celé číslo

Hennlich představí novinky firmy igus ve virtuálním veletrhu

Již druhý virtuální veletrh chytrých plastů, energetických řetězů, robotiky a flexibilních kabelů pořádá strojírenská společnost Hennlich společně s firmou igus®. Dne 17. června představí odborníci firmy Hennlich přímo ze stánku firmy igus, postaveném v Kolíně nad Rýnem, celkem 168 nových výrobků především energetických řetězů a kluzných pouzder, což jsou hlavní obory výrobního programu společnosti igus.

Obr. 1. Na ploše 400 metrů čtverečních představí odborníci firmy Hennlich novinky z oblasti chytrých plastů, energetických řetězů, robotiky a flexibilních kabelů od společnosti igus

„Mezi představovanými novinkami energetických řetězů budou například nový kabelový naviják bez sběrných kroužků e-spool® flex mini 2.0 nebo teleskopický triflex® TRX. Představíme také rolnový řetěz P4HD.56R nebo novou řadu kabelů MTW pro e-chain®,“ vyjmenovává produktový manažer pro energetické řetězy z firmy Hennlich Jan Švarc.

Z oblasti kluzných pouzder to budou například ozubená kola iglidur®, kolejnice drylin® W WS-16-120 nebo celoplastové "low cost" vozíky drylin® W a otočné stoly PRT-04.

„Bude toho ale samozřejmě mnohem více. Celkový počet novinek firmy igus dosahuje 168, z čehož se nám podaří detailně představit jen část,“ říká produktový manažer pro kluzná pouzdra a chytré plasty ve firmě Hennlich Tomáš Vlk, který bude jedním ze dvou průvodců veletrhem.

Sejdeme se společně v Kolíně nad Rýnem, 17. června od 9:00 online ZDE.

Na záznam z minulého roku je možné se podívat na kanálu YouTube společnosti Hennlich.

chytrých plastů, energetických řetězů, robotiky a flexibilních kabelů.

(Hennlich)