Aktuální vydání

celé číslo

04

2023

Automatizace pro snižování spotřeby energií a vlivu prům. na živ. prostředí

Management a úspory energií v průmyslu

celé číslo

Heilind Electronics Europe dnes otevírá nové distribuční centrum

Společnost Heilind investovala do nového skladového a kancelářského komplexu v jižním Polsku, aby mohla lépe podporovat rostoucí požadavky trhu, zejména v domácím Polsku, ale i v Česku, na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku.

Nové distribuční centrum se nachází v Myslovicích v Horním Slezsku a má rozlohu 4 000 m2. Jeho vznik reaguje na rostoucí poptávku v oborech komerční elektroniky, vojenské techniky a letectví, dopravní techniky a strojírenství.

Generální ředitel společnosti Heilind Electronics Europe Robert Clapp řekl: „Potřeba dostupnosti, krátkých dodacích lhůt a plného uspokojení požadavků zákazníků je vyšší než kdykoli předtím. Nové distribuční centrum bude více než sklad: bude zde také showroom, kde se naši zákazníci mohou setkat s našimi dodavateli a specialisty z oboru, aby se dozvěděli více o technice, kterou si objednávají.“

Společnost Heilind dodává kvalitní elektromechanické komponenty a spolupracuje s více než 150 dodavateli z celého světa, včetně TE Connectivity, Molex, Amphenol nebo PennEngineering, a svůj sortiment neustále rozšiřuje. Nedávno navázala spolupráci s předními světovými výrobci vojenských konektorů a techniky pro řízení přístupu, firmami Cambion, ITT Cannon a Southco.

(Bk)