Aktuální vydání

celé číslo

07

2020

Řízení distribučních soustav a chytrá města

Měření a monitorování prostředí v budovách a venkovním prostředí

celé číslo

Hannover Messe Digital Days

Náš časopis má spolupracovníky rozptýlené od Děčína po Ostravu. Proto vím, že žádná virtuální setkání nemohou trvale nahradit osobní kontakt. I když to znamená náklady na cestování a v současné době i zvýšené riziko.

Veletrh Hannover Messe je letos nahrazen virtuální akcí Hannover Messe Digital Days: dvoudenním bohatým programem přednášek na hospodářská, politická i technická témata. Velká část z nich bude v angličtině.

Akce bude zahájena v úterý 14. 7. 2020 panelovou diskusí na téma „Forward to the New  ‒ New Opportunities for Progress?“, které se zúčastní čelní manažeři významných firem: Klaus Helmrich z firmy Siemens, Oliver Jung z firmy Festo, Dieter Kempf z BDI, Friedhelm Loh, majitel skupiny Friedhelm Loh Group, Rolf Najork z firmy Robert Bosch a Thomas Saueressig z firmy SAP. (Mimochodem, tématu nově normálního stavu průmyslu i společnosti bude věnováno i „virtuálně veletržní“ dvojčíslo 8-9 časopisu Automa, které mělo původně vyjít před MSV v Brně: viz https://bit.ly/3iE8me9).

Kompletní program přednášek, panelových diskusí a prezentací inovací již je dostupný na webu: . Hlavními partnery akce jsou firmy Beckhoff, Cisco, Festo, Harting, ifm electronic, Igus, Phoenix Contact, Rittal, Schneider Electric a Siemens. Tematicky pokrývají Hannover Messe Digital Days obsahové zaměření veletrhu. Těžištěm konferenčního programu jsou Industrie 4.0, umělá inteligence, sítě 5G, chytrá energetika a logistika. Účast na konferenci je zdarma, podmíněná registrací.

Ačkoliv se těším na zajímavé virtuální přednášky, ještě více se těším na živý Hannover Messe, který bude 12. až 16. dubna 2021 v Hannoveru.

(Bk)