KONICA MINOLTA

Aktuální vydání

celé číslo

11

2019

Využití robotů, dopravníků a manipulační techniky ve výrobních linkách

Průmyslové a servisní roboty

celé číslo

For Pasiv a For Wood – veletrhy o komfortních a úsporných stavbách

Veletrhy For Pasiv a For Wood se uskuteční souběžně ve dnech od 7. až do 9. února 2019 na letňanském výstavišti PVA Expo Praha. Představí trendy a novinky nejen ve využití dřeva v nízkoenergetických i pasivních stavbách, a to na více než 4 000 m2 výstavní plochy. Návštěvou této dvojice veletrhů získají návštěvníci na jednom místě informace potřebné k řešení svých projektů.

Obr. 1. Veškeré informace o moderních stavbách přinesou veletrhy For Pasiv a For Wood

Na veletrhu For Pasiv budou vystavovat firmy, které se orientují na návrh a realizaci domů, financování, stavební materiály a také na moderní technologie a ovládaní domů, rekuperace, podlahové vytápění, kotle a na další obory. Letos zde návštěvníci navíc najdou i odborníky, kteří poradí s dotacemi pro lepší bydlení. Co s dešťovou vodou, nebo jak dát úsporám zelenou se dozvíte přímo od nejpovolanějších odborníků.

Na souběžné výstavní akci For Wood se vystavuje veškerý sortiment pro dřevěné stavby a konstrukce včetně materiálů. Na výstavišti PVA Expo Praha se představí špičkové firmy z oboru i poradenská centra, specialisté, architekti a projektanti, kteří své služby poskytnou návštěvníkům zcela zdarma.

Na akci si přijdou na své i rodiny s dětmi. Malí kutilové budou mít v sobotu 9. února možnost vyzkoušet si řemeslné dovednosti v rámci akce Řemeslo dětem. Na soutěžní přehlídce stavebních řemesel SUSO budou zadané úkoly řešit ti nejlepší řemeslníci z republiky.

Právě nyní je možné pořídit si vstupenku s 50% slevou a vydat se na veletrhy načerpat inspiraci pro své bydlení. Podrobné informace jsou na webových stránkách veletrhů http://www.for-wood.cz a http://www.forpasiv.cz.