Aktuální vydání

celé číslo

08

2019

MSV 2019 v Brně

celé číslo

Eaton Tour 2019 míří od Ostravy, Olomouce a Brna

Společnost Eaton zve konstruktéry, projektanty a elektrotechniky na cyklus přednášek na téma inteligentní jištění a ovládání. Eaton Tour 2019 se v České republice uskuteční již po devatenácté, a příští týden se uskuteční v těchto městech:

  • v úterý 15. října v hotelu Best Western Vista Ostrava,
  • ve středu 16. října v hotelu Prachárna Park Hotel Olomouc
  • ve čtvrtek 17. října v hotelu Avanti Brno.

Již proběhlá školení letošního ročníku v Plzni a Českých Budějovicích se setkala s rekordní účastní, a proto se očekává, že i v Ostravě, Olomouci a Brně přilákají mnoho zájemců. Těšit se mohou na aktuální témata, názorné ukázky a řešení z praxe a na užitečné a přehledně zpracované odborné materiály. Návštěvníci jistě využijí také možnosti konzultovat na místě se školiteli a vyzkoušet řešení a produkty v praktické části programu.

Letošní Eaton Tour 2019 navštíví osm českých a moravských krajských měst. Školení vedou zkušení školitelé a přední odborníci společnosti Eaton. Konstruktéři, projektanti a elektrotechnici se na těchto odborně-technických školení dozvědí o nových produktech pro inteligentní jištění a ovládání. Probírat se bude teorie jištění a selektivity, bezpečnost práce na elektrickém zařízení, nový digitální jistič NZM, vybavení pro chytré domy a byty, elektromobily a představí se také novinka, a to řídicí relé s integrovaným ethernetovým rozhraním EasyE4.

Školení je možné absolvovat zdarma, platící účastníci si mohou vybrat z atraktivních dárků a také si vyzkoušet bezdrátově ovládat osvětlení ze smartphonu či programovat relé Easy E4. Více informací je uvedeno zde.

Společnost Eaton organizuje v průběhu roku mnoho jiných  přednášek a školení pro odborníky na nejrůznější témata jako elektroinstalace, projektování instalace, srovnávání různých systémů ovládání a mnoho dalších.

Dotazy je možné směřovat na tyto kontakty:

E-mail: ElektrotechnikaCZ@eaton.com

Tel: +420 267 990 411

Adresa:  Eaton Elektrotechnika s.r.o., Komarovská 2406, 193 00 Praha 9