Aktuální vydání

celé číslo

03

2023

Automatizace strojírenské výroby

HMI a operátorské panely

celé číslo

Digitální výroba 2022 nabídne inspiraci pro průmysl

Letošní konference Digitální výroba zaměřená na digitalizaci průmyslové výroby je organizátory proklamovaná jako půlroční kontinuální událost. I ta však má několik svých pilířů, ten nejvýznamnější bude 7. a 8. června v Praze. V konferenčním centru hotelu Aquapalace v Čestlicích nedaleko Prahy se uskuteční konference, výstava a paralelní workshopy. A to naživo, včetně osobních setkání, která všem v uplynulé době tolik chyběla.

Konference nabídne nejen obecný pohled na digitalizaci výroby, ale hlavně konkrétní příklady z firem, které v digitalizaci již pokročily. Na pódiu se během dvou dní vystřídají téměř čtyři desítky řečníků reprezentující profil tématu digitalizace průmyslu v České republice. Program na pódiu pak vhodně kopíruje i doprovodná výstava. Program doplňují i paralelní workshopové sekce, kde budou vybraná témata probrána do větší hloubky.

Nejen výroba však funguje v novém normálu, stejně tak doznala změn i organizace konferencí s postcovidovými příznaky. Většina obsahu bude dostupná i vzdáleně pomocí on-line streamu a záznamu.

Již před konferencí v Praze proběhly akce, kterými mohou zájemci ze záznamu doplnit hodnotu účasti na konferenci. Za každou registraci také automaticky získávají přístup k záznamu třídenní konference Roboty 2022, ale také dvou speciálních setkání na témata digitalizace údržby a kybernetické bezpečnosti. 

Detaily a registrace: www.konference-vyroba40.cz.

(ed)