Aktuální vydání

celé číslo

04

2022

veletrh Amper 2022
celé číslo

Digitální výroba 2022 nabídne inspiraci pro průmysl

Letošní konference Digitální výroba zaměřená na digitalizaci průmyslové výroby je organizátory proklamovaná jako půlroční kontinuální událost. I ta však má několik svých pilířů, ten nejvýznamnější bude 7. a 8. června v Praze. V konferenčním centru hotelu Aquapalace v Čestlicích nedaleko Prahy se uskuteční konference, výstava a paralelní workshopy. A to naživo, včetně osobních setkání, která všem v uplynulé době tolik chyběla.

Konference nabídne nejen obecný pohled na digitalizaci výroby, ale hlavně konkrétní příklady z firem, které v digitalizaci již pokročily. Na pódiu se během dvou dní vystřídají téměř čtyři desítky řečníků reprezentující profil tématu digitalizace průmyslu v České republice. Program na pódiu pak vhodně kopíruje i doprovodná výstava. Program doplňují i paralelní workshopové sekce, kde budou vybraná témata probrána do větší hloubky.

Nejen výroba však funguje v novém normálu, stejně tak doznala změn i organizace konferencí s postcovidovými příznaky. Většina obsahu bude dostupná i vzdáleně pomocí on-line streamu a záznamu.

Již před konferencí v Praze proběhly akce, kterými mohou zájemci ze záznamu doplnit hodnotu účasti na konferenci. Za každou registraci také automaticky získávají přístup k záznamu třídenní konference Roboty 2022, ale také dvou speciálních setkání na témata digitalizace údržby a kybernetické bezpečnosti. 

Detaily a registrace: www.konference-vyroba40.cz.

(ed)