Aktuální vydání

celé číslo

04

2024

Průmyslové roboty a automatizace výrobních a montážních linek

celé číslo

Den otevřených dveří pro Průmysl 4.0

Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT v Praze uspořádá 29. května 2024 od 10 do 17 h den otevřených dveří ukázkového a výzkumného pracoviště RICAIP Testbed Praha a Národního centra Průmyslu 4.0.

Účastníky čeká konferenční program s diskusí o vývoji Průmyslu 4.0 v ČR a dalších krocích k jeho transformaci, s případovými studiemi z výrobních firem – členů NCP 4.0 a také s prezentacemi o výzkumné infrastruktuře a příležitostech pro realizaci a financování inovací, které se firmám otevírají v prostředí průmyslových testbedů.

Součástí dne otevřených dveří bude také veletrh inovací s interaktivním programem v jednotlivých pracovištích RICAIP Testbed Praha a ve stáncích partnerů NCP 4.0, kde budou představeny konkrétní ukázky zajímavých projektů realizovaných v RICAIP Testbed Praha a u partnerů NCP 4.0.

Nevíte si rady s digitalizací procesů ve firmě? Na místě můžete využít bezplatných konzultací s experty v oblasti digitalizace a průmyslu 4.0, vyhledat pomoc s auditem digitální zralosti a dozvědět se o možnostech (nejen) dotačního financování.

Součástí akce bude i neformální networking s grilováním.

Akce je určena ředitelům a vedoucím pracovníkům průmyslových firem, odborníkům na digitalizaci a průmysl 4.0, ale i zájemcům z řad start-upů. Speciálně pro ně je určena akce EIT Manufacturing Open Innovation Breakfast, která se uskuteční před začátkem otevřených dveří, od 8:30.

Program akce a registrace: https://www.ncp40.cz/udalosti/dod2024.

(ed)