Aktuální vydání

celé číslo

08

2020

Mozaika novinek a informací

Restart ekonomiky

celé číslo

Certifikace systému S2AP for Food pro potravinářství

S2AP for Food pro řízení a kontrolu procesní výroby využívají přední potravinářské společnosti v České republice. Systém byl v červnu 2020 úspěšně certifikován Integračním a certifikačním centrem SAP (SAP ICC) jako integrované partnerské řešení pro platformu SAP S/4HANA.

„Zákazníci se tak mohou spolehnout, že náš produkt je plně kompatibilní s aplikacemi SAP, využívá mezinárodní standardy a je zaručen jeho kontinuální rozvoj.“ vysvětlil přínosy Jan Coufalík, ředitel společnosti Sabris Solutions, SE, která český software vyvíjí.

Systém S2AP for Food, postavený na standardu SAP S/4HANA, se postará o řízení potravinářských firem – od plánování přes nákup, sklady, řízení strojů a pracovníků ve výrobě až po balení a expedici hotových produktů. Po celou dobu zpracování potravin dokáže S2AP for Food sledovat jejich jakost. Umožňuje také integrovat všechny technologie, stroje i údržby i finanční management a controlling pro strategické řízení firmy.

Systém zajistí lepší využití surovin a detailní alokace firemních nákladů do konkrétních výrobků. Zpracovatelé masa, výrobci mléčných výrobků nebo třeba cukrářských výrobků budou mít dostatečnou ziskovost i ve složitějších dobách.

(ev)