Aktuální vydání

celé číslo

06

2023

Automatizace v chemii a petrochemii

Hladinoměry a průtokoměry, analyzátory tekutin a plynů

celé číslo

Bihl+Wiedemann na veletrhu SPS v Norimberku představí ASi-5 Safety

Společnost Bihl+Wiedemann představí ve svém stánku na veletrhu SPS v Norimberku (14. až 16. listopadu) v hale 7, č. 200-201, aktuální produkty pro ASi-5 Safety, jež pomáhají řešit složité úlohy zajištění bezpečnosti strojů a strojních zařízení. Představen bude např. nový bezpečnostní modul ASi-5 Safety Muting Module a nové komunikační bezpečnostní brány ASi-5 Safety Gateway. Nové komunikační brány IIoT– ASi-5/ASi-3 s vestavěným serverem OPC UA zajišťují dokonalé oddělení OT a IT. Jako zařízení edge přenášejí data související s IIoT do cloudových databází.

Další novinky se týkají komunikačního standardu IO-Link. Návštěvníci veletrhu se budou moci seznámit s novými moduly IO-Link Master s 1, 2, 4 a 8 porty.

Slibně se rozvíjí také nový standard ASi-5. Na veletrhu budou představeny případové studie, jak pomocí ASi-5 jednoduše, rychle a s nízkými náklady digitalizovat technologická zařízení v oblasti balení a intralogistiky.

V České republice zastupuje společnost Bihl+Wiedemann firma Amtek. Její zástupce bude na veletrhu přítomen ve středu 15. listopadu a je připraven s českými návštěvníky konzultovat konkrétní projekty a požadavky z oblasti bezpečnosti strojů a strojních zařízení. Schůzku je možné si domluvit předem (amtek@amtek.cz).

Více na https://www.bihl-wiedemann.de/en/company/news/newsletter/invitation-to-sps-2023-how-asi-5-safety-simplifies-your-applications-1523

(ed)