Aktuální vydání

celé číslo

03

2024

Automatizační technika v energetice a teplárenství, úspory energie

Snímače teploty

celé číslo

Anexpo 2024 – setkání průmyslové automatizace v Praze

Konference a výstava průmyslové automatizace Anexpo, kterou pořádá polská agentura Automa.Net, je určena distributorům, integrátorům, specialistům na údržbu a inženýrům z celého světa. Příští ročník proto bude v Praze, a to od 17. do 19. června 2024.

Konference s výstavou Anexpo 2023 se uskutečnila v květnu v Římě. Podle pořadatele se zde sešli zástupci 74 podniků z 31 zemí. Šlo o druhý ročník akce a zúčastnilo se jí 165 lidí. Organizátoři chtějí, aby účastníci výstavy mohli produktivně a nerušeně konverzovat a lépe se navzájem poznat, proto akce není určena pro širokou veřejnost a počet pozvánek je omezený. Zváni jsou generální ředitelé, prezidenti firem, manažeři nákupu a prodeje a manažeři údržby – ti, kteří ve firmách dělají zásadní rozhodnutí.

Na konferenci s výstavou Anexpo 2024 organizátoři očekávají více než 300 delegátů ze 150 firem – včetně distributorů, integrátorů systémů, prodejců a partnerů podporujících obchodní společnosti. Akce se kromě nich zúčastní také zástupci zásilkových a přepravních služeb, asociace, odborné časopisy a finanční společnosti působící v průmyslu.

Organizátoři vyhlásili soutěž, ve které má každý, kdo se na akci zaregistruje do 31. října 2023, šanci vyhrát iPad od Apple. „Přihlášky k nám chodí každý den, ale víme, že někteří partneři čekají do poslední chvíle. Proto přicházíme se soutěží pro všechny zájemce, kteří nahlásí svou účast do konce října,“ řekla Katarzyna Majcherová, manažerka akce Anexpo.

Více informací, včetně registrace, najdou zájemci na www.anexpo.co.

(ed)


Read more about ANEXPO 2024: www.anexpo.co 
Booking link: www.anexpo.co/register
Contact person for reservations: meeting@automa.net 
Competition Regulations: www.anexpo.co/prize-giveaway