Aktuální vydání

celé číslo

10

2022

Chemie, potravinářství a farmacie

celé číslo

ZigBee Expo poprvé v Evropě – v říjnu v Praze

ZigBee Expo poprvé v Evropě – v říjnu v Praze

Zigbee Expo je výstavní a konferenční akce podporovaná sdružením ZigBee Alliance a zaměřená na cenově výhodné a energeticky efektivní prostředky pro bezdrátovou komunikaci v obytných a účelových budovách a průmyslových závodech založené na celosvětově rozšířeném standardu pro bezdrátovou komunikaci ZigBee.

Hlavními tématy ZigBee Expo jsou:

  • využití ZigBee v automatizaci budov, řízení spotřeby energií a M2M,
  • nástroje pomáhající při využívání ZigBee v praxi,
  • strategie implementací ZigBee,
  • dostupnost produktů s ZigBee určených pro klíčové oblasti aplikací,
  • využití ZigBee v integrovaných systémech řízení a správy budov,
  • koexistence ZigBee a dalších metod komunikace,
  • příklady úspěšných projektů využívajících sítě ZigBee.

Akce je určena pro vedoucí pracovníky firem zabývajících se vývojem, výrobou a prodejem techniky pro inteligentní budovy, inženýrinkem v oblasti techniky obytných a průmyslových budov a jejich komplexů, pro odborníky, kteří rozhodují o projektech inteligentních budov a pro špičkové techniky z oblasti nevýrobní automatizace, kteří působí v některé z uvedených oblastí.

ZigBee Expo je součástí akce European Connectivity Week, navazující na podobné akce pořádané v USA. Kromě ZigBee Expo je součástí této akce také BuilConn, konference pro koexistenci a vzájemnou spolupráci informačních řídicích systémů v budovách, a M2M Expo, věnovaná bezdrátovým komunikacím machine-to-machine.

Všechny akce se budou konat současně ve dnech 4. a 5. října 2007 v Praze. Bližší informace a registrační formulář lze nalézt na webových stránkách http://www.zigbeeexpo.com

(Bk)

Příspěvek lze ve formátu PDF stáhnout zde