Výkonné tablety od Phoenix Contact se snadnou síťovou integrací

Průmyslové tablety od společnosti Phoenix Contact mají dotykový panel s úhlopříčkou 13,3". Již základní verze těchto zařízení umožňují integraci do existujících bezdrátových sítí WLAN podle IEEE 802.11 a/b/g nebo Blue­tooth třídy 1 a 2. Volitelné rozšíření zajišťuje připojení k síti UMTS nebo přijímání signálu GPRS. Tablety jsou vybaveny procesorem Intel Atom Z530 s taktovací frekvencí 1,6 GHz a pro náročnější úlohy mohou být na přání vybaveny dvoujádrovým procesorem taktovaným na 1,2 GHz. Odolný kryt má krytí IP65 a umožňuje tablet používat ve vnitřním i venkovním prostředí.

Zařízení je vybaveno vodovzdornými konektory pro USB, audiovýstup a Ethernet (RJ45). Pro skladové hospodářství a logistiku může být dovybaveno čtečkou čárových kódů nebo RFID. Lehký tablet dobře padne do ruky. Je vybaven poutkem na zápěstí nebo páskem na rameno. Dvě Li-Ion baterie umožňují provoz nezávislý na zdroji napájení.

Řízení nulového výkonu minimalizuje vybíjení baterie, když není tablet používán, a tím prodlužuje dobu provozu na baterie.

Tablet mohou zájemci vidět a vyzkoušet si jeho ovládání ve stánku společnosti Phoenix Contact na veletrhu Amper v Brně (P 047).

Phoenix Contact, s. r. o., tel.: 542 213 401, e-mail: obchod@phoenixcontact.com, www.phoenixcontact.cz