Aktuální vydání

celé číslo

03

2021

Digitální transformace, chytrá výroba, digitální dvojčata

Komunikační sítě, IIoT, kybernetická bezpečnost

celé číslo

Výkonné tablety od Phoenix Contact se snadnou síťovou integrací

Průmyslové tablety od společnosti Phoenix Contact mají dotykový panel s úhlopříčkou 13,3". Již základní verze těchto zařízení umožňují integraci do existujících bezdrátových sítí WLAN podle IEEE 802.11 a/b/g nebo Blue­tooth třídy 1 a 2. Volitelné rozšíření zajišťuje připojení k síti UMTS nebo přijímání signálu GPRS. Tablety jsou vybaveny procesorem Intel Atom Z530 s taktovací frekvencí 1,6 GHz a pro náročnější úlohy mohou být na přání vybaveny dvoujádrovým procesorem taktovaným na 1,2 GHz. Odolný kryt má krytí IP65 a umožňuje tablet používat ve vnitřním i venkovním prostředí.

Zařízení je vybaveno vodovzdornými konektory pro USB, audiovýstup a Ethernet (RJ45). Pro skladové hospodářství a logistiku může být dovybaveno čtečkou čárových kódů nebo RFID. Lehký tablet dobře padne do ruky. Je vybaven poutkem na zápěstí nebo páskem na rameno. Dvě Li-Ion baterie umožňují provoz nezávislý na zdroji napájení.

Řízení nulového výkonu minimalizuje vybíjení baterie, když není tablet používán, a tím prodlužuje dobu provozu na baterie.

Tablet mohou zájemci vidět a vyzkoušet si jeho ovládání ve stánku společnosti Phoenix Contact na veletrhu Amper v Brně (P 047).

Phoenix Contact, s. r. o., tel.: 542 213 401, e-mail: obchod@phoenixcontact.com, www.phoenixcontact.cz