Aktuální vydání

celé číslo

12

2021

Automatizace v chemickém a petrochemickém průmyslu

Průtokoměry a regulační ventily

celé číslo

Vstupní zařízení na zakázku: Indukey + ZAT

číslo 11/2006

Vstupní zařízení na zakázku: Indukey + ZAT

Firma Indukey nabízí široké spektrum zákaznických řešení průmyslových klávesnic – klávesnice s tlačítky s krátkým (mikrospínače) či s dlouhým zdvihem, klávesnice kombinované s plošným spojem, fóliové klávesnice, fólie podle návrhu, silikonové klávesnice, klávesnice z korozivzdorné oceli apod. Firma má kvalifikované pracovní síly a mnoholeté zkušenosti zaručující technickou dokonalost jejích výrobků. Každá klávesnice je vyvíjena ve vlastním vývojovém středisku a vyrobena přesně podle zákazníkovy specifikace.

Obr. 1.

Klávesnice s tlačítky s krátkým zdvihem se doporučují všude, kde je požadována velká odolnost spolu s pohodlnou obsluhou. Klávesnice kombinované s plošným spojem jsou díky pozlaceným kontaktům charakteristické dlouhou životností. V případě požadavku na podsvícení jsou nejlepším řešením silikonové klávesnice. Zákaznické klávesnice s tlačítky s dlouhým zdvihem se uplatní zejména při hromadném vkládání dat. Pro veřejně přístupná zařízení či při požadavcích na estetický vzhled se doporučují klávesnice z korozivzdorné oceli. Oblíbené jsou také zakázkové kombinace klávesnic s ovladači polohy. V poslední době také rychle roste poptávka po zákaznických dotykových obrazovkách.

Cílem spolupráce společností Indukey a ZAT je nabídnout vstupní zařízení pro různé způsoby vkládání dat, především v průmyslu, a to z jediného zdroje, s použitím výrobků firmy Indukey.

ZAT a. s., tel.: 377 381 524, e-mail: petr.nosek@zat.cz, http://www.zat.cz