Aktuální vydání

celé číslo

12

2021

Automatizace v chemickém a petrochemickém průmyslu

Průtokoměry a regulační ventily

celé číslo

Veletrh Systems v Mnichově

číslo 8/2006

Veletrh Systems v Mnichově

Šest veletržních hal, které představí řešení a trendy v oborech informační techniky, médií a komunikace; Communication World s dvěma kongresy; nové vybrané výstavní zóny a tři centrální informační fóra: tyto parametry charakterizují nastávající veletrh Systems 2006 (Mnichov, 23. až 27. října 2006).

Oproti roku 2005 se změnilo uspořádání hal. Obory software, systémy a integrace budou v halách A1, A2 a A3 (jako doposud), informační bezpečnost ale v hale A4, komunikace a sítě v hale A5 a digitální kancelář a média v hale A6.

Communication World bude v letošním roce poprvé spojovat dva kongresy: Mobile summit a NGN summit (Next generation Network). Hlavním tématem kongresu Mobile summit (23. a 24. října) jsou mobilní sítě třetí generace. V centru zájmu kongresu NGN Summit (24. a 25. října) stojí rozvoj komunikačních sítí a nové komunikační služby. Analytici, provozovatelé sítí, poskytovatelé služeb a výrobci systémů zde představí potenciál trhu, techniku pro infrastrukturu sítí, služby a aplikace.

Na třech centrálních přednáškových pódiích v halách A3, A5 a A6 se budou konat tato odborná fóra:

  • Systems Forum střední podnikání (A3): ERP, CRM, optimalizace procesů v podnikání u firem střední velikosti,

  • Systems Forum Communications (A5): sítě pro přenos dat a řeči, telematika, navigace, RFID a Voice over IP,

  • Systems Forum Innovations (A6): inovace, trendy z výzkumu a vývoje.

Z hlediska vystavovatelů je zajímavým údajem, že 43 % návštěvníků uvedlo, že rozhodují nebo se účastní rozhodnutí o investicích ve výši přes 50 tisíc eur. Tito návštěvníci nepřicházejí na veletrh jen proto, aby se informovali o nových trendech, ale návštěva veletrhu ovlivňuje také jejich investiční rozhodnutí nebo je počátkem dalších obchodních jednání.

Bližší informace o veletrhu mohou zájemci získat na adrese www.systems-world.de

(ed)