Aktuální vydání

celé číslo

01

2024

Automatizace skladování, logistiky a manipulace s materiálem

Programovatelné automaty, průmyslové počítače, jednotky I/O, bezpečnostní systémy

celé číslo

Veletrh strojírenských technologií Mach 2002

Automa 11/2001

(Terinvest)

Veletrh strojírenských technologií Mach 2002

Mnoho průmyslových a strojírenských veletrhů a výstav v Evropě i ve světě v poslední době zásadně mění svou orientaci směrem do technologických oblastí.

Na základě požadavků domácí technické veřejnosti rozhodla i veletržní správa Terinvest rozšířit řadu svých technických veletrhů o specializovaný veletrh strojírenských technologií. Tento záměr jednoznačně podpořily i výsledky ankety, kterou Terinvest oslovil v červnu letošního roku tisíc vybraných strojírenských firem.

Důležitost a provázanost strojírenských technologií a souvisejících činností vyžaduje společnou prezentaci a setkávání odborníků s technickou veřejností. Základní činnosti a klíčová slova strojírenství – materiály, práce, stroje a technologie – daly veletrhu strojírenských technologií název Mach.

Cílem veletrhu bude především představit nejnovější směry ve všech strojírenských technologií tak, jak je uvedeno v nomenklatuře. Zároveň bude kladen důraz na všechny související a pro výrobu neméně důležité činnosti. Jde zejména o informační technologie, logistiku a problematiku ekonomiky a řízení strojírenského podniku. Své místo zde najdou i firmy působící v oblasti ochrany životního prostředí a ekotechniky. Prezentovat se budou nejen strojírenské firmy, ale i výzkumná a vysokoškolská pracoviště, odborné organizace a služby.

V rámci veletrhu je připravována konference s názvem Progresivní strojírenské technologie, která stejně jako veletrh má za cíl přiblížit nové poznatky a trendy v oboru.

Místem konání veletrhu strojírenských technologií Mach 2002 budou nové prostory Pražského veletržního areálu Letňany, který nabízí 30 000 m2 pevných výstavních ploch včetně servisního zabezpečení.

Odborný veletrh Mach je připravován ve spolupráci s předními institucemi, svazy a společnostmi působícími v oboru strojírenských technologií a uskuteční se v jarním termínu od 14. do 16. května 2002.

Terinvest s. r. o., veletržní správa
Legerova 15
120 00 Praha 2
tel.: 02/21 99 21 10, 21 99 21 50,
fax: 02/21 99 21 19
e-mail: mach@terinvest.com
www.terinvest.com