Aktuální vydání

celé číslo

12

2022

Automatizace výrobních, montážních a balicích strojů a linek

Elektrické, pneumatické a hydraulické pohony

celé číslo

Veletrh SPS IPC Drives: vystavovatelé bezdrátové techniky do konce června se slevou

Brány norimberského výstaviště se návštěvníkům již 25. ročníku veletrhu SPS IPC Drives otevřou až ve dnech 25. až 27. listopadu 2014. Avšak šest měsíců před zahájením již bylo přihlášeno více než 1 000 vystavovatelů, včetně nejvýznamnějších firem v oboru. Celkem je očekávána účast 1 600 vystavovatelů z Německa i zahraničí. Jejich expozice poskytnou návštěvníkům úplný přehled o současném trhu automatizačních prostředků.

 
Snadno a bez velkých nákladů se mohou veletrhu zúčastnit firmy působící v oboru bezdrátové techniky. Pro ně bude na veletrhu vyhrazen společný stánek Wireless in Automation. Firmy, které se k vystavování v tomto stánku přihlásí do 30. června, budou odměněny slevou za včasné přihlášení (early bird discount).
 
Poprvé ve své pětadvacetileté historii obsadí veletrh SPS IPC Drives celých čtrnáct výstavních hal norimberského výstaviště. Další novinkou je, že výstavní plocha bude zahrnovat i nově postavenou halu 3A, navrženou uznávanou londýnskou architektonickou kanceláří Zaha Hadid Architects. „Hala je velmi funkční a vzhledem k její vzdušnosti a energetické účinnosti je skvělým doplněním naší akce,“ říká vedoucí veletrhu SPS IPC Drives Sylke Schulzová-Metznerová.

Veškeré informace o veletrhu SPS IPC Drives 2014 a doprovodné konferenci jsou uvedeny na www.mesago.com/sps.

(ev)