Aktuální vydání

celé číslo

05

2023

MSV 2023

celé číslo

Veletrh SPS 2023 v šestnácti halách

Na 32. ročníku veletrhu SPS – Smart Production Solutions – v Norimberku se očekává účast kolem 1 300 vystavovatelů. Aktuální čísla rezervací vystavovatelů naznačují výrazný nárůst veletrhu ve srovnání s loňským ročníkem, a tedy i vývoj směrem k úrovni před opatřeními proti covidu. Z tohoto důvodu pořadatel Mesago Messe Frankfurt rozšiřuje výstavní prostor o další dvě haly.

Tradiční návštěvníky zvláště upozorňujeme, že veletrh se nevrátil do předcovidového termínu: uskuteční se již 14. až 16. listopadu 2023!

V šestnácti veletržních halách – ve srovnání s rokem 2022 přibudou haly 3C a 8 – budou mít návštěvníci možnost seznámit se s vývojem v oblasti chytré a digitální automatizace, zapojit se do osobních rozhovorů s odborníky a hledat řešení pro své konkrétní úkoly.

Veletrh SPS je rozdělen do osmi hlavních témat a produkty budou podle nich rozmístěny v šestnácti výstavních halách. V jižní části výstaviště bude pozornost zaměřena na techniku elektrických pohonů, mechanické komponenty, senzory a systémová řešení, ve střední části na průmyslovou komunikaci, software a IT ve výrobě a v severní části hal na techniku rozhraní, řídicí techniku, rozhraní HMI, senzory a systémová řešení. Hlavní témata mají návštěvníkům především poskytnout orientaci v areálu výstaviště a možnost získat ucelený přehled o oblasti svého zájmu.

V nově obsazené a nedávno dostavěné hale 3C zájemci najdou dodavatele z oblasti mechanické infrastruktury, řídicí techniky, softwaru a IT ve výrobě. Patří mezi ně společnosti Rittal, Eplan, Rockwell Automation nebo Eaton.

S rozšířením obsahu a propojení pavilonů 7 a 9 představí vystavovatelé jako LQ Mechatronik-Systeme, ROSE Systemtechnik nebo Beijer Electronics v hale 8 širokou škálu řídicí techniky a produktů HMI.

Více na https://sps.mesago.com/events/en.html.

          (Bk)