Aktuální vydání

celé číslo

08

2022

MSV 2022

Projektování, konstruování a programování automatizačních a řídicích systémů

celé číslo

Veletrh Sběratel již posedmé

číslo 8-9/2004

Veletrh Sběratel již posedmé

Mezinárodní prodejní veletrh telefonních karet, poštovních známek, mincí, minerálů a sběratelských kuriozit Sběratel 2004 se bude letos konat ve dnech 10. až 12. září 2004 ve větším, levém křídle Průmyslového paláce na Výstavišti v Praze-Holešovicích současně s veletrhem knih, starých tisků a grafiky Antikvariát Praha.

Loni zde bylo již 181 vystavovatelů ze 40 zemí a expozice si prohlédlo 11 062 návštěvníků. Mimo 35 významných poštovních a telekomunikačních správ a čtrnáct mincoven se zúčastnilo mnoho filatelistických a numizmatických aukčních domů i sběratelů z blízkých i vzdálenějších zemí celého světa.

Letos poprvé se zúčastní vystavovatelé z Kypru, Turecka, Jihoafrické republiky a po šesti letech opět z Japonska. Bývá zde i několik aktuálních zajímavostí. Například bratři Kaouslidisové z Řecka představí nejen telefonní karty, ale také filatelii, papírová platidla a mince. Ing. Robert Chaloupka z Prahy, který je patrně největším dealerem telefonních karet v České republice a také jedním z největších vystavovatelů v tomto oboru, připravuje novinky z mimoevropských i evropských zemí. Bude také nabízet české veřejné, soukromé a dárkové karty.

Souběžný Antikvariát Praha je nový a unikátní veletrh, který přiláká další cílovou skupinu návštěvníků.

Podrobnější informace lze najít na internetových adresách www.sběratel.info a www.antikvariatpraha.cz nebo na adrese pořádající agentury Progres Partners Advertising, s. r. o.

(vc)

Inzerce zpět