Aktuální vydání

celé číslo

01

2024

Automatizace skladování, logistiky a manipulace s materiálem

Programovatelné automaty, průmyslové počítače, jednotky I/O, bezpečnostní systémy

celé číslo

Veletrh IFAT China

číslo 5/2006

Veletrh IFAT China

V Šanghaji se bude 27. až 30. června 2006 konat druhý mezinárodní veletrh ochrany životního prostředí IFAT China. Představena zde bude především technika pro úpravu vody, čištění odpadních vod, zpracování a recyklaci pevných odpadů, kontrolu a omezení znečištění ovzduší a pro výrobu energie s omezeným vlivem na životní prostředí („environmentally compactible energy sources„).

IFAT China je mezinárodní veletrh, a to jak z hlediska vystavovatelů, tak návštěvníků. Co se týče zahraničních vystavovatelů, ti přijíždějí na veletrh buď samostatně, nebo v rámci společných expozic. Z nich lze jmenovat např. expozice USA, Velké Británie, Německa, Švýcarska nebo Itálie. Veletrh je určen především návštěvníkům z Tchaj-wanu, Koreje, Japonska a také domácím, čínským odborníkům. Leckoho možná překvapí, že Čína plánuje investovat do ochrany svého životního prostředí nemalé prostředky: do roku 2010 to má být přibližně 130 miliard eur. Především v energetice sází na omezování energetické náročnosti průmyslu a budov a co nejširší využívání obnovitelných zdrojů.

IFAT China pořádá veletržní správa Messe München spolu s Shanghai New International Expo Centre Co., Ltd. Bližší informace je možné najít na webové adrese http://www.ifat-china.com

(Bk)