Aktuální vydání

celé číslo

02

2023

Amper 2023

Propojená výroba, průmyslový internet věcí a analýzy dat

celé číslo

Veletrh Embedded World 2016: je čas se přihlásit

Ve dnech 23. až 25. února 2016 se bude v německém Norimberku konat veletrh Embedded World. Připomínáme, že letos se veletrhu zúčastnilo 902 vystavovatelů z 37 zemí a více než 25 500 návštěvníků ze 70 zemí. Vystavovatelé zde představili četné novinky a inovace z oblasti hardwaru, softwaru i služeb pro vestavné systémy. Podle dosavadního zájmu vystavovatelů lze předpokládat, že i příští veletrh bude stejně úspěšný. Jste-li tedy firma působící v oboru vestavných systémů, ať zavedená, nebo začínající, a chcete-li se prezentovat na významném mezinárodním fóru, je nejvyšší čas se přihlásit. Formulář přihlášky je na www.embedded-world.de/en.

 
Úspěšné byly i oba doprovodné kongresy, Embedded World Conference a Electronic Displays. Celkem se jich zúčastnilo 1 615 delegátů a řečníků ze 42 zemí. Také tyto akce již zvou aktivní účastníky, aby podávali přihlášky svých přednášek a prezentací.
 
Již čtrnáctý ročník konference Embedded World bude opět věnován novinkám a vývojovým směrům v oboru. Jedním ze zdůrazněných témat bude internet věcí (IoT) a jeho uvádění ze světa vizí do reality. Je to pochopitelné, protože vestavné systémy se schopností komunikace, bezpečné, spolehlivé a energeticky úsporné, jsou základními stavebními kameny internetu věcí. Druhým zdůrazněným tématem příštího roku bude bezpečnost a zabezpečení vestavných systémů – téma, které s internetem věcí také velmi úzce souvisí. Zájemci o aktivní účast se mohou hlásit na www.embedded-world.eu/call-for-papers/; uzávěrka přihlášek je 9. září 2015.
 
Konference Electronic Displays představí nejdůležitější vývojové směry v oboru displejů z technického hlediska i z hlediska potenciálu na trhu. Bude se věnovat technice displejů, komponentám a technologii jejich výroby i oblastem použití. Přihlášky k aktivní účasti lze podávat prostřednictvím www.electronic-displays.de/ do 9. října 2015.
 
Obě doprovodné akce jsou odborné technické konference, příspěvky čistě reklamního charakteru nebudou do programu zařazeny. Obě konference jsou v anglickém jazyce.

(Bk)