Aktuální vydání

celé číslo

01

2024

Automatizace skladování, logistiky a manipulace s materiálem

Programovatelné automaty, průmyslové počítače, jednotky I/O, bezpečnostní systémy

celé číslo

Veletrh Embedded World 2011 – opět více vystavovatelů

Pár měsíců před začátkem veletrhu a konference Embedded World 2011 (1. až 3. března 2011 v Norimberku) je zřejmé, že tento ročník počtem vystavovatelů předčí ten minulý, který byl ostatně také rekordní. Loni se v Norimberku představilo 730 vystavovatelů a letos jich podle předpokladu pořadatelů bude více než 750. Na veletrh se chystají všechny významné firmy v oboru. Plných 12 % vystavovatelů se veletrhu zúčastní poprvé, což dokládá, jak dynamicky se obor vyvíjí. Veletrh má skutečně mezinárodní rozměr – 45 % vystavovatelů přijede z jiných zemí než Německo.
 
Již potřetí bude část výstavní plochy na veletrhu Embedded World vyhrazena alianci M2M, která sdružuje podniky nabízející zařízení pro přímou, bezdrátovou komunikaci mezi stroji (machine to machine). Budou se zde prezentovat dodavatelé komunikačních modulů a systémoví integrátoři, kteří zavádějí do provozů systémy dálkové údržby, poskytovatelé bezpečného internetového připojení a telekomunikační firmy.
 
Konference o vestavných systémech Embedded World Conference 2011 bude tentokrát zaměřena na moderní a převratná řešení globálních problémů – zlepšení produktivity, snížení požadavků na zdroje, energii a na ekologické dopady. V průběhu veletrhu Embedded World se uskuteční také 25. ročník konference Electronic displays 2011. Cílem pořadatelů je vytvořit prostředí pro diskusi mezi inženýry, výzkumníky, uživateli a výrobci (distributory) elektronických displejů.
 
Návštěvníci mají možnost zaregistrovat se na veletrh předem v režimu on-line. Získají tak nejen možnost navštívit veletrh zdarma, ale také rychlejší přístup na výstaviště. Nejnovější seznam vystavovatelů, plány jednotlivých hal, cestovní instrukce a mnoho dalších informací o veletrhu Embedded World 2011 lze nalézt na stránce www.embedded-world.de.
(ev)
 
Obr. 1. Pohled do jedné z hal norimberského výstaviště v době veletrhu Embedded World 2010