Aktuální vydání

celé číslo

04

2023

Automatizace pro snižování spotřeby energií a vlivu prům. na živ. prostředí

Management a úspory energií v průmyslu

celé číslo

Tradiční setkání uživatelů produktů Wonderware opět v říjnu v Hradci Králové

 

Pantek (CS), s. r. o., autorizovaný distributor produktů společnosti Wonderware pro Českou republiku a Slovensko, pořádá ve dnech 21. až 22. října 2015 pravidelné výroční setkání českých a slovenských uživatelů softwaru a hardwaru od Wonderware (součást koncernu Schneider Electric). Na této již 21. uživatelské konferenci budou představeny produkty pro použití v průmyslové automatizaci a informatice.
 
Konference se bude konat v Kongresovém centru ALDIS v Hradci Králové a je určena pro koncové uživatele, integrátory systémů i zástupce odborného tisku. Budou zde uvedeny zejména novinky obzvlášť důležité softwarové platformy Wonderware System Platform, zahrnující mimo jiné vizualizační software Wonderware InTouch a historizační databázi Wonderware Historian. Představen bude zcela nový produkt Alarm Adviser pro analýzu alarmových stavů a jejich následnou optimalizaci.
 
Wonderware Online je nový způsob, jak lze také provozovat software Wonderware – konkrétně Wonderware Historian a jeho klienty. Uživatelé si nemusí kupovat, instalovat a udržovat potřebnou hardwarovou a softwarovou infrastrukturu; pouze si předplatí služby vzdáleně provozovaného systému Wonderware Historian na cloudové platformě Microsoft Azure.
 
Pozornost bude rovněž věnována společnosti ACP, která dlouhodobě spolupracuje s Wonderware. Její produkt ACP ThinManager je ideálním řešením pro správu soustav s tenkými klienty. ThinManager umožňuje centrálně spravovat celou soustavu. Uživatel má rozsáhlé možnosti konfigurace operátorských stanovišť. V případě poruchy klientských pracovišť dojde k automatickému přepnutí. Mezi další výhody patří mimo jiné možnost integrace videosignálu.
 
Součástí konference bude tradiční neformální setkání všech účastníků na večírku s doprovodným kulturním programem.
 
Více informací a registrace na akci na www.pantek.cz.

(ed)