Aktuální vydání

celé číslo

04

2024

Průmyslové roboty a automatizace výrobních a montážních linek

celé číslo

Technická školení pro projektanty a konstruktéry Eaton Tour 2011: registrace zahájena

Eaton Elektrotechnika i letos připravuje tradiční cyklus přednášek a školení pro kon­struktéry a projektanty. Registrace na Eaton Tour 2011 byla právě zahájena. Od 13. září do 18. října 2011 se ve třinácti městech Čes­ké republiky uskuteční odborná setkání nad produktovými novinkami, ale i legislativní­mi změnami, které se týkají elektrotechnic­kého oboru.
 
Pro letošní ročník Eaton Tour 2011 je připravován systém technických školení, který nabízí množství zajímavých infor­mací o měření v průmyslových komunikač­ních sítích, o rozváděčových systémech Pro­fi Plus a XVTL a technice UPS. Řekl to Ľuboš Reviľák, vedoucí oddělení produktového managementu Eaton pro ČR a SR. Účastní­ci budou mít rovněž možnost konzultovat vybraná témata se zúčastněnými odborníky.
 
Eaton Tour 2011 startuje v Ostravě již 13. září a pokračuje v dalších městech až do poloviny října. Kompletní informace včetně registračního formuláře jsou k dispozici na webových stránkách www.eatonelektro­technika.cz/tour. Vstup na školení je zdarma. Registrace je možná vyplněním elektronic­kého formuláře na stránkách nebo e-mailem na TourCZ@eaton.com. Více informací na­leznou zájemci na stránkách www.eaton.cz.

(ed)