Aktuální vydání

celé číslo

04

2024

Průmyslové roboty a automatizace výrobních a montážních linek

celé číslo

SPS 2023 má vysokou míru opakovaných rezervací

Již na začátku roku se na veletrh SPS 2023, který se bude konat v Norimberku od 14. do 16. listopadu 2023, přihlásilo více než 700 vystavovatelů. Na letošní podzimní vrcholnou akci v oblasti automatizace se již registrovala většina silných mezinárodních nejdůležitějších firem, jako např. Bosch Rexroth, Sick, Phoenix Contact, Beckhoff Automation, WAGO nebo Endress+Hauser, ale také mnoho malých a středních firem a začínajících podniků, které v Norimberku chtějí představit svá řešení pro automatizaci. „Zájem o SPS nadále vzrostl a ohlasy jsou již nyní výrazně vyšší než loni ve stejnou dobu. Kromě toho jsme v současné době v kontaktu s mnoha dalšími firmami, což nás velmi těší a naznačuje, že se SPS opět vyvíjí na úroveň před covidem,“ uvedla Sylke Schulz-Metznerová, viceprezidentka pořádající společnosti Mesago Messe Frankfurt. Pořadatel proto zase uvažuje o tom, že obsadí další dvě haly, aby vyhověl požadavkům a přáním vystavovatelů.

Stejně jako loni hodlá tým SPS opět nabídnout doprovodný program s digitální koncepcí. „Z loňského roku jsme si mohli odnést, že odborné příspěvky a panelové diskuse na aktuální témata z fóra veletrhu jsou žádané živě i později ze záznamu. Někteří účastníci také využili možnost navázat digitální kontakty. To bychom chtěli zachovat,“ shrnuje Martin Roschkowski, prezident společnosti Mesago Messe Frankfurt.

Zájemci z řad firem, které chtějí vystavovat na veletrhu SPS 2023, mohou až do 31. března 2023 včetně využít slevu za včasnou rezervaci. Více na https://sps.mesago.com/nuernberg/en.html.

                                                     (ed)