Aktuální vydání

celé číslo

02

2021

Systémy pro řízení vodárenských sítí a ČOV

Hladinoměry

celé číslo

Společnost Segnor a významná mezinárodní firma Rotor Clip se spojily

Co to znamená pro český strojírenský trh, co to přinese jednotlivým nákupčím a jak se změní sortiment firmy? Na všechny otázky odpověděl marketingový manažer společnosti Rotor Clip Company, pan Ing. Jürgen Wenzel.

Představte prosím společnost Rotor Clip.

Společnost Rotor Clip byla založena v New Yorku v roce 1957 a postupně se rozvinula ve významnou mezinárodní společnost s pobočkami v osmi zemích světa a s celosvětovou působností. Společnost vyrábí všechny typy pojistných kroužků, spirálových i vlnovkových pružin, hadicových spon a též instalační příslušenství. Znakem kvality společnosti Rotor Clip jsou získané certifikáty ISO/TS 16949 a ISO 9001.  

Proč jste si vybrali právě firmu Segnor?

Manažerský tým společnosti Segnor je profesionální a kvalitní. Díky spojení můžeme zákazníkům nyní poskytnout rozšířenou nabídku produktů. Na jednom místě je v současné době možné objednávat kompletní sortiment všech našich produktových řad:

  • metrické pojistné kroužky,
  • palcové pojistné kroužky,
  • spirálové pojistné kroužky
  • vlnovkové kroužky,
  • hadicové spony,
  • nářadí pro instalaci a demontáž.

Co vnímáte jako svou hlavní konkurenční výhodu?

Řekl bych, že je to náš přístup k inovacím. Rotor Clip inovuje každý den. Příkladem může být forma balení kroužků na drátě. Tento způsob balení zamezí směšování různých typů kroužků, které tudíž není nutné dále třídit, tím se zjednodušuje celková práce s nimi. Zákazníkům spoříme náklady spojené s manipulací.

Jak reagujete na specifické požadavky zákazníků?

Zákazníci si mohou vyzkoušet naši on-line kalkulačku na www.rotorclip.com/wsc/. Jednoduše zadají specifika svého požadavku do aplikace a ona vytvoří technický nákres, popřípadě požadavky odešle našemu technikovi. Neexistuje pro nás neřešitelný problém!

(ed)

Obr. 1. Pojistné kroužky všeho druhu nabízí společnost Rotor Clip