Aktuální vydání

celé číslo

04

2024

Průmyslové roboty a automatizace výrobních a montážních linek

celé číslo

Soutěž příspěvků na konferenci NIDays 2014

Společnost National Instruments každoročně organizuje mezioborovou konferenci a výstavku NIDays, jejichž cílem je podpořit profesionální rozvoj techniků, vědců a pedagogů. Tato akce je pořádána v sedmi středoevropských zemích a nabízí praktická cvičení a podrobné technické přednášky o nejnovější technice společnosti National Instruments pro testování, řízení a měření stejně jako ukázky aplikací navržených v grafickém vývojovém prostředí.

 
V České republice se NIDays uskuteční 22. října 2014 v Praze, v hotelu Marriott (V Celnici 8). Společnost National Instruments vyzývá odborníky, aby se stali přednášejícími na této konferenci a přihlásili svůj příspěvek popisující konkrétní projekt do soutěže NIDays Graphical System Design Case Study Contest. V soutěži budou vyhodnoceny technické příspěvky, které ukazují inovativní použití virtuálních nástrojů a grafického návrhu systémů. Zájemci o aktivní účast na NIDays v Praze nechť zašlou abstrakt o délce 200 slov v angličtině a ve svém jazyce na adresu niee.papercontest@ni.com nejpozději do 16. června 2014.
 
Pro jednoho výherce ze střední a východní Evropy je jako cena připravena vstupenka na konferenci NIWeek 2015, která se bude konat v srpnu 2015 v Austinu v Texasu. Cena zahrnuje letenky a ubytování. Na konferenci NIweek společnost National Instruments každoročně představuje směry vývoje svých produktů, nové výrobky a systémy a na programu jsou také semináře a školení.
 
Další cenou je stavebnice Lego® Mindstorms® EV3®, kterou získá jeden výherce z České republiky a Slovenska. Všechny ceny jsou nepřenosné, nelze požadovat jejich výměnu či finanční kompenzaci. S dotazy k této soutěži se mohou zájemci obracet na paní Evu Svantner prostřednictvím e-mailu (eva.svantner@ni.com) či telefonního čísla +36 1 4811 413.

(ed)