Aktuální vydání

celé číslo

08

2022

MSV 2022

Projektování, konstruování a programování automatizačních a řídicích systémů

celé číslo

Součástky od firmy Distrelec balené pro automatické zpracování

Obsáhlá nabídka kvalitních produktů od tisícovky výrobců zásilkové firmy Distrelec pokrývá široké spektrum oborů: elektroniku, elektrotechniku, měřicí techniku, automatizaci, pneumatická zařízení, nářadí a příslušenství. Jednotlivé výrobní oblasti jsou průběžně rozšiřovány a prohlubovány a vedle osvědčeného sortimentu vznikají nové skupiny výrobků.
 
Zákazníci, kteří odebírají větší množství součástek určených pro automatické linky k osazování elektroniky, si mohou u společnosti Distrelec objednat součástky v balení ammopack, popř. v sedmipalcových rolích. Tato služba je bez příplatku. Nabídka součástek dodávaných v těchto baleních je též průběžně rozšiřována. Zákazníci snadno najdou takto dodávané zboží v informačních médiích firmy Distrelec, tedy v tištěném katalogu nebo v elektronickém katalogu na www.distrelec.com. Zde mohou zboží objednat on-line a ke koupi mohou využít četné možnosti elektronického obchodování (e-commerce).
 
Pro zboží dodávané v tomto balení platí standardní podmínky společnosti Distrelec, tedy dodací lhůta je 24 hodin a cena za dopravu zásilky ve výši pěti eur plus DPH, která není závislá na velikosti zásilky.
 
Obr. 1. Elektronické součástky pro automatické osazovací linky lze ve společnosti Distrelec objednat v balení ammopack, popř. v sedmipalcových rolích