Aktuální vydání

celé číslo

04

2023

Automatizace pro snižování spotřeby energií a vlivu prům. na živ. prostředí

Management a úspory energií v průmyslu

celé číslo

Softwarový nástroj pro výběr optimálního snímače Panasonic

Softwarový nástroj pro výběr optimálního snímače Panasonic umožňuje velmi rychle, efektivně a hlavně bezchybně nalézt vhodný snímač, který přesně odpovídá technickým požadavkům zákazníka. Nejdůležitější charakteristikou tohoto nástroje je přívětivé a intuitivní rozhraní. Jasné strukturování a rozšířené možnosti filtrování vytvářejí příjemné prostředí jak pro nákupčí, tak pro techniky. Aplikace uživatele navádí až k nalezení nejvhodnějšího snímače.

 
Široká nabídka produktů může být pro lepší orientaci zúžena výběrem specifické skupiny snímačů (snímače tlaku, průtoku, univerzální fotoelektronické snímače, bezpečnostní závory, indukční snímače, vláknové snímače, jejich převodníky a snímače pro měření vzdálenosti). Každá z osmi hlavních skupin produktů má vlastní detailní způsob filtrace, který nejlépe odpovídá parametrům zaměření a technické charakteristice snímačů.
 
Aplikace je k dispozici jak pro PC, tak i pro chytré telefony a tablety. K dispozici jsou verze v angličtině, francouzštině, němčině, italštině a španělštině. Funkce porovnání či možnost exportovat výsledky hledání do PDF je už jen drobností, která podtrhává výborné vlastnosti tohoto produktu.
 

Panasonic Electric Works Europe AG, tel.: +420 541 217 001, ludek.bartak@eu.panasonic.com, www.panasonic-electric-works.cz