Aktuální vydání

celé číslo

03

2024

Automatizační technika v energetice a teplárenství, úspory energie

Snímače teploty

celé číslo

Siemens: TIA na dosah podruhé

číslo 1/2005

Siemens: TIA na dosah podruhé

Společnost Siemens, divize Automatizace a pohony, připravila na rok 2005 sérii setkání s názvem TIA na dosah, konajících se každý měsíc. Na těchto setkáních budou účastníci informováni o novinkách a trendech ve světě automatizace a seznamováni s koncepcí plně integrované automatizace (TIA – Totally Integrated Automation).

V pořadí již druhé setkání se uskuteční v únoru 2005, postupně od 15. do 24. 2. v Brně, Ostravě, Žďáru nad Sázavou, Praze, Plzni a Českých Budějovicích. Přednášející zde představí trendy a produkty z oblasti malých řídicích systémů, např. novou generaci logického modulu Logo! 0BA5 a kompletně inovované CPU z řady Simatic S7-200. Důraz bude kladen na ukázky aplikací v praxi (např. aplikace s měničem frekvence Sinamics G110, možnosti vizualizace výrobních technologií menšího rozsahu, využití malých řídicích systémů pro měření hodnot technologických veličin) a technické detaily představovaných produktů.

Bližší informace o jednotlivých prezentacích s možností on-line registrace lze nalézt na adrese http://www.siemens.cz/tia.nadosah

(js)