Aktuální vydání

celé číslo

02

2023

Amper 2023

Propojená výroba, průmyslový internet věcí a analýzy dat

celé číslo

Setkání mistrů v Mladé Boleslavi

Jak aplikovat japonské a americké metody na evropskou výrobu? Jak řešit konflikty na pracovišti? Jak na osobní a pracovní rozvoj mistrů? Odpovědi na tyto a další otázky zazní na fóru Setkání mistrů, které se koná 15. října 2014 ve Škoda Muzeu v Mladé Boleslavi. Účastníci této akce se mohou těšit jak na odpolední odborné přednášky, tak i na exkurzi do motorárny, lisovny, svařovny a montáže modelů Octavie v podniku Škoda Auto. Odborné přednášky vedené zkušenými experty budou doprovázeny případovými studiemi z praxe.

 
O japonských metodách používaných v evropské výrobě bude povídat Radim Tanzyna ze společnosti Denso. Jana Šachová z Continental Automotive Czech Republic zase promluví o amerických metodách. Další příspěvek týkající se osobního a pracovního rozvoje mistrů přednese personální manažerka Šárka Rysová.
 
Problematikou konfliktních situací na pracovišti se bude zabývat Jiří Suchý, který je zkušeným lektorem a koučem mistrů a středního managementu. Poradí, jak předcházet konfliktům v pracovním i v osobním životě. Představí deset kroků k překonání konfliktů a prozradí, proč je dobré vědět, kdo jak reaguje na konflikty a kdo se může podílet na jejich řešení.
 
Škoda Auto se jako jedna z mála automobilek na světě pyšní více než stoletou nepřerušenou výrobní tradicí. Účastníci Setkání mistrů poznají v Mladé Boleslavi celý příběh této společnosti.
 
Akci pořádá společnost top vision, specialista na firemní vzdělávání. Kdo se přihlásí do 19. září, zaplatí za účast sníženou cenu 5 900 korun. Více informací je uvedeno na www.setkanimistruforum.cz.

(vp)