Aktuální vydání

celé číslo

03

2024

Automatizační technika v energetice a teplárenství, úspory energie

Snímače teploty

celé číslo

Seminář o RFID

číslo 6/2006

Seminář o RFID

Hledáte příležitosti pro použití RFID ve výrobě či logistice? Víte, jaké přínosy očekávat od zavedení RFID? Jaké jsou možnosti využití RFID ve výrobě, skladech a logistice? Jaké jsou náklady na zavedení RFID a jaká jsou technická omezení?

Chcete-li se dozvědět více o využití RFID, zúčastněte se semináře RFID – nové příležitosti pro optimalizaci dodavatelských řetězců, výrobních a logistických procesů.

Seminář připravila společnost Barco, integrátor v oblasti RFID a čárových kódů. Jeho cílem je představit účastníkům současné možnosti a využití RFID, přiblížit existující techniku a standardy pro RFID a prostřednictvím technologických partnerů prezentovat příklady použití RFID v logistice a výrobě v praxi.

Seminář se uskuteční ve čtvrtek 22. 6. 2006 v hotelu Corinthia Panorama v Praze. Aktuální program prezentace naleznete na http://www.barco.cz.

Seminář podpořily společnosti PSC a Argox. Technologickými partnery semináře jsou společnosti PSC, Alien Technology, Zebra Technologies a sdružení GS1 Czech Republic. Mediálními partnery jsou IT systems, Skladuj.cz, Systemonline.cz a Automa.

(ed)