Aktuální vydání

celé číslo

08

2021

Digitální transformace a konvergence provozních, informačních a inženýrských systémů

Výzkum, vývoj a vzdělávání v automatizaci

celé číslo

Seminář Moderní metody rozpoznávání a zpracování obrazových informací 2018

Technická univerzita v Liberci organizuje ve středu 12. září 2018 již šestý ročník semináře Moderní metody rozpoznávání a zpracování obrazových informací. Hlavním cílem semináře je vytvoření příležitosti k setkání odborníků a zájemců o problematiku počítačového zpracování obrazu pro průmyslové úlohy a seznámení se s některými zajímavými konkrétními technickými a programovými řešeními.

Organizátoři vyzývají odborníky z oboru k účasti, nejlépe formou přednášky popisující technické či programové možnosti řešení úloh využívajících rozpoznávání a zpracování obrazových informací. Zajímavou oblastí, která bude letos na semináři zvýrazněna, je téma 3D rozpoznávání a navádění robotů v průmyslových úlohách.

Účast na semináři je pro přednášející i posluchače zdarma. Kromě přednášky je pro zúčastněné firmy k dispozici i malý prezentační prostor v předsálí přednáškové místnosti. Uzávěrka přihlášek k aktivní prezentaci je 28. června 2018. Aktuální informace pro aktivní účastníky i posluchače jsou postupně zveřejňovány na webové stránce www.fm.tul.cz/ustavy/ustav-mechatroniky-a-technicke-informatiky/aktivity-ustavu/seminar-2018.

(ed)