Aktuální vydání

celé číslo

01

2024

Automatizace skladování, logistiky a manipulace s materiálem

Programovatelné automaty, průmyslové počítače, jednotky I/O, bezpečnostní systémy

celé číslo

Red Lion uvádí novou generaci grafických panelových měřidel PM-50

Společnost Red Lion uvádí novou generaci grafických panelových měřidel PM-50, která rozšiřují současnou nabídku jejích oceňovaných panelových měřidel. Jsou k dispozici s grafickým dotykovým displejem o úhlopříčce 3,5" nebo 4,3". Pomocí jednoduchého „přetažení“ mohou uživatelé snadno přepínat mezi příslušnými obrazovkami a zobrazovat kompletní provozní data pro monitorování zařízení a výroby. Vizuální výstrahy upozorní uživatele buď na samotné jednotce, nebo prostřednictvím aplikace PM-50, která je k dispozici na Google Play nebo Apple Store, že je nutná okamžitá akce.

Přístroj PM-50 má vestavěné rozhraní WiFi, aby uživatelé mohli na dálku přistupovat ke kritickým pracovním procesům a zpracovávat data z prostorů závodu. Další variantou je kabelové připojení s použitím Ethernetu nebo sběrnice Modbus.

Přístroj PM-50 se snadno instaluje, programuje a rozšiřuje. Při modernizaci může nahradit měřidla do panelu s výřezem velikosti 1/8 nebo 1/16 DIN. Průvodce programováním, který je dostupný v zařízení, v mobilní aplikaci nebo prostřednictvím webového prohlížeče, usnadňuje jeho intuitivní nastavení. Další funkce jsou dostupné s pomocí modulů, které je možné instalovat přímo v provozu a jež v případě potřeby doplňují výstupy, komunikaci nebo střídavé napájení.

Red Lion, tel.: +1 877 432 9908, info@redlion.net, www.redlion.net