Aktuální vydání

celé číslo

04

2024

Průmyslové roboty a automatizace výrobních a montážních linek

celé číslo

Průmyslové routery INSYS – klíč k úspěchu v energetickém sektoru

V energetickém sektoru, kde je důležitá nepřetržitá konektivita a zabezpečení dat, se průmyslové routery Insys staly nepostradatelnými nástroji. Jejich design, přizpůsobený náročným podmínkám, jim umožňuje odolávat vysokým teplotám, vlhkosti a dalším problémům, s nimiž se energetický průmysl běžně setkává.

Díky vysoké spolehlivosti a stabilitě routerů Insys mohou energetické společnosti spoléhat na hladký chod svých zařízení s minimálním rizikem výpadků. Vzhledem k citlivé povaze dat v energetice je zabezpečení nezbytné. S pokročilými bezpečnostními funkcemi, kterými jsou routery Insys vybaveny, je zajištěna ochrana dat před neoprávněným přístupem a potenciálními útoky.

Z hlediska integrace se produkty Insys vyznačují vysokou flexibilitou. Routery jsou navrženy tak, aby je bylo možné snadno integrovat do různých systémů a platforem. To znamená, že energetické společnosti mohou začlenit routery do své stávající infrastruktury bez potřeby zásadních změn. K tomu všemu mají routery Insys pokročilé monitorovací a analytické nástroje, díky kterým mohou inženýři a technici sledovat a analyzovat provoz v reálném čase.

A co je možná nejvýznamnější, Insys nezůstává pozadu v technickém vývoji. Společnost je zavázána k dlouhodobé podpoře a pravidelným aktualizacím softwaru, což zajišťuje, že její routery budou vždy na špičce technického pokroku.

Moderní energetické společnosti, které ke svému úspěchu potřebují robustní design, pokročilé funkce nebo dlouhodobou podporu, najdou vhodné produkty v nabídce firmy Insys.

Zjistit více: https://www.insys-icom.com/cs-cz/odvetvi/energetika/.

 

(INSYS Microelectronics)

 

Obr. 1. Průmyslové routery Insys podporují protokol IEC 60870-5-104 a IEC 60870-5-101 a jsou ideálním integračním prvkem pro zařízení v energetice

Obr. 2. Společnost Insys je odborníkem na kyberbezpečnost, jako jeden z mála výrobců je držitelem prestižní bezpečnostní certifikace udělené BSI (Spolkový úřad pro kybernetickou bezpečnost)