Aktuální vydání

celé číslo

02

2021

Systémy pro řízení vodárenských sítí a ČOV

Hladinoměry

celé číslo

Průmyslová konference a patnácté výroční zasedání ODVA 2012

Sdružení ODVA, organizace, která podporuje komunikační systémy založené na protokolu CIP – Common Industrial Protocol (DeviceNet, EtherNet/IP, CompoNet a ControlNet), oznámilo, že jeho patnácté výroční zasedání spojené s průmyslovou konferencí se bude konat od 16. do 18. září 2012 v konferenčním centru Stone Mountain nedaleko Atlanty (Georgia, USA). Pro účastníky konference jsou připraveny technické semináře, prezentace a společenská setkání, jejichž těžištěm bude využití informační a komunikační techniky v průmyslové automatizaci. Zdůrazněna budou témata bezpečnost, determinismus a optimální využití energie.

Akce je určena pro členy i nečleny ODVA; navštěvují ji významní dodavatelé automatizační techniky, výrobci strojů a zařízení i koncoví uživatelé, kteří se zajímají o nejnovější trendy v oboru.

Doplňkový workshop, který začne již v pondělí 15. října, je určen pro ty, kdo zavádějí sítě EtherNet/IP v praxi. Jeho tématem bude diskuse o nejlepších postupech a praktikách při využití tohoto komunikačního systému.

Další informace a registrace jsou dostupné na www.odva.org.        

(Bk)