Aktuální vydání

celé číslo

10

2022

Chemie, potravinářství a farmacie

celé číslo

Process Management Academy Europe 2008

Process Management Academy Europe 2008

Process Management Academy Europe 2008, čtvrtá v sérii vzdělávacích konferencí určených pro odborníky z průmyslové praxe, které pořádá konzultantská a poradenská agentura ARC Advisory Group, se uskuteční 23. až 30. ledna 2008 v Düsseldorfu (SRN). Stejně jako v minulých letech se i tentokrát účastníci dozvědí, jak efektivně řídit výrobní závody a optimalizovat výrobní procesy prostřednictvím automatizační a informační techniky. Kromě plenárních přednášek bude jednání probíhat v těchto sekcích:

  • architektura řídicích systémů,
  • bezpečnost,
  • provozní přístrojová technika,
  • softwarová řešení pro výrobu,
  • průmyslové komunikační systémy.

Za zdůrazněná témata pořadatelé vybrali: zvýšení přehledu o výrobních operacích – zvýšení kvality a bezpečnosti při udržení objemu výroby – integrace ekonomických a provozních systémů pro zvýšení výkonnosti podniků – použití nově vznikajících standardů a norem v praxi – strategie obnovy a migrace řídicích systémů pro zlepšení výkonnosti a spolehlivosti výrobních zařízení – prediktivní správa výrobních prostředků a strategie preventivní údržby – návrh výrobních linek, provozů a závodů a jejich optimalizace.

Akce je určena uživatelům a dodavatelům řídicí a automatizační techniky, pracovníkům inženýrských a projektantských firem, konzultantům a všem, kdo se zajímají o trendy, případové studie a analýzu přínosů automatizační techniky v oblasti kontinuálních výrobních procesů (chemie, petrochemie, potravinářství, farmacie atd.).

Novinkou bude, kromě změny místa konání z Neussu na Düsseldorf, který je dostupnější pro zahraniční návštěvníky, také to, že všechny přednášky budou v angličtině nebo alespoň do angličtiny tlumočeny.

Bližší informace najdou zájemci na internetové adrese http://www.arcweb.com. Časopis Automa je jedním z mediálních sponzorů akce.

(Bk)

Příspěvek lze ve formátu PDF stáhnout zde