Aktuální vydání

celé číslo

04

2024

Průmyslové roboty a automatizace výrobních a montážních linek

celé číslo

Process Management Academy 2009

Agentura ARC Advisory Group je pořadatelem již pátého ročníku úspěšné odborné konference Process Management Academy (PMA), určené automatizačním inženýrům a technikům působícím v oboru kontinuálních, dávkových a hybridních výrobních procesů. Hlavním tématem bude, jak efektivně řídit a optimalizovat činnost výrobních závodů s využitím konceptu výroby ve vzájemné spolupráci. Na akci, která se bude konat 2. až 4. března 2009 v Düsseldorfu (SRN), se očekává účast více než tří set odborníků z výrobních a inženýrských firem i z řad dodavatelů automatizační techniky. Přehledové přednášky, referáty o nejnovějších trendech a informace o úspěšně dokončených projektech budou podnětem pro diskuse mezi účastníky a pro aktivní výměnu zkušeností.
 
ARC Advisory Group uvítá přednášky na téma vzájemné spolupráce techniky a lidí při efektivní výrobě, a to především v těchto kategoriích:
  • provozní dokonalost (Operational Excellence),
  • optimální využití výrobních prostředků (Asset Optimization),
  • komunikační systémy,
  • bezpečnost strojů a zařízení a informační bezpečnost,
  • PLM a inženýrské služby.
Více informací o možnosti přednést na PMA přednášku, popř. stát se sponzorem, poskytne Martina Rawe (tel.: +49 2361 902 884 nebo e-mail: mrawe@arcweb.com). Jednacími řečmi jsou angličtina a němčina.
(Bk)