Aktuální vydání

celé číslo

07

2020

Řízení distribučních soustav a chytrá města

Měření a monitorování prostředí v budovách a venkovním prostředí

celé číslo

Přijďte na druhý ročník veletrhu Věda Výzkum Inovace

Na veletrhu Věda Výzkum Inovace (VVI) se setkávají vědci a inovační firmy a domlouvají si vzájemně výhodnou spolupráci. Účastníci minulého ročníku v dotazníku uvedli, že 71 % z nich na veletrhu VVI 2016 získalo užitečné kontakty, a 33 % dokonce přímo navázalo novou spolupráci.

 

Proč se vědcům vyplatí prezentace na veletrhu? Představí tam svůj výzkum inovačním firmám, které mají zájem uvést výsledky jejich práce do praxe, dohodnou si novou spolupráci, nabídnou své schopnosti a kapacity, navážou osobní kontakty a nechají se inspirovat vývojem v ostatních oborech.

 

A proč se prezentace na veletrhu vyplatí inovačním firmám? Jako první se seznámí s aktuálními vědeckými projekty a vyhlédnou si ty nejzajímavější, setkají se s vědci, kteří vědí, kam dále zaměřit vývojové a inovační úsilí, získají příležitost oslovit potenciální vysoce kvalifikované zaměstnance, prezentovat své výsledky a posílit firemní značku.

 

Veletrhu se lze zúčastnit vlastní výstavní expozicí, účastí na doprovodném programu, příspěvkem na konferenci (včetně publikace v elektronickém sborníku) nebo vystavením či rozdáním propagačních materiálů.

 

Druhý ročník veletrhu se bude konat 28. února až 2. března 2017 na brněnském výstavišti.

 

Další informace zájemci najdou na adrese www.vvvi.cz.

(ed)